statistika.webstranka.sk
03.05.2009 12:49:20 EMM extraliga mužov - víkend - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 3. mája (SITA) - Súhrn výsledkov víkendových stretnutí 2. turnaja nadstavbovej časti EMM vodnopólovej extraligy mužov 2008/09:

SOBOTA:
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 5:4 (2:0, 1:2, 1:1, 1:1)
Góly: Krajčovič 2, Kertész, V. Hruška, Brezina - Cagalinec, Cachovan, Bielik, Grman
Vylúčenia: 7 - 5, pok. hody: 1/1 - 0, rozhodovali: Balázs a Bebjak, 200 divákov
Zápas bol od úvodných minút až do konca vyrovnaný, o čom svedčí aj tesný výsledok 5:4 v prospech Slávie UK Bratislava.

OVO-MONT Akademik Košice - ČH Hornets Košice 7:17 (4:4, 2:7, 1:5, 0:1)
Góly: Zareva 6, T. Bačo - K. Bačo 7, M. Palačšák a Nižný po 3, Veszelits, Kolárik, Faměra, Rezek
Vylúčenia: 7 - 4, pok. hody: 1/1 - 0, rozhodovali: Žurek a Zvalo, 100 divákov
Prvá štvrtina "detašovaného" košického derby bola v Bratislave vyrovnaná (4:4), ale po nej prebrali kontrolu Hornets, v druhej časti nastrieľali 7 gólov a napokon zvíťazili jednoznačne 17:7.

ČH Hornets Košice - KVP NCHZ Nováky 16:9 (4:2, 6:3, 3:3, 3:1)
Góly: K. Bačo 6, Veszelits 4, Grutka 2, Nižný, Faměra, Kolárik a Oros po 1 - Grman 3, Bielik 2, Cagalinec, Stehlík, Smondek a Plachý 1
Vylúčenia: 4/2 - 5/1, pok. hody: 1/0 - 1/1, rozhodovali: Žurek a Balázs, 50 divákov
Domáci hráči nepripustili žiadne prekvapenie na svoj účet a zaslúžene zvíťazili 16:9.

Slávia UK Bratislava - OVO-MONT Akademik Košice 13:3 (2:1, 3:1, 4:1, 4:0)
Góly: Brezina 3, V. Hruška, Vaňo, Kertész po 2, Krajčovič, D. Holas, P. Holas, Nedbal po 1 - Zareva 2, T. Bačo 1
Vylúčenia: 6/3 - 6/1, pok. hody: 0 - 0, rozhodovali: Bebjak a Zvalo, 121 divákov
V stretnutí od začiatku až do konca dominovali domáci hráči, ktorí triumfovali jednoznačne 13:3.

NEDEĽA:
OVO-MONT Akademik Košice - KVP NCHZ Nováky 11:13 (0:4, 3:3, 6:3, 2:3)
Góly: Zareva 4, T. Bačo a Kalinka po 2, M. Ligocký, Sekula a Rozycki po 1 - Bielik a Cagalinec 3, Cachovan a Stehlík po 2, Briatka, Valach a Haláč po 1
Vylúčenia: 7/3 - 9/5, pok. hody: 0/0 - 2/2, rozhodovali: Žurek a Bebjak, 100 divákov
Bol to veľmi dramatický zápas až do konca, v ktorom o svojom triumfe rozhodli Nováky, ktoré dokázali využiť vylúčenie T. Bača za hrubý faul.

ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 9:3 (2:0, 1:2, 4:0, 2:1)
Góly: Kolárik a K. Bačo po 3, Faměra, M. Palaščák a Veszelits po 1 - Krajčovič 3
Vylúčenia: 2/0 - 3/1, pok. hody: 1/1 - 1/1, rozhodovali: Zvalo a A. Balázs, 250 divákov
V prvých dvoch štvrtinách to bol pomerne vyrovnaný duel. V druhej polovici zápasu už dominovali hráči ČH Hornets, ktorí zvíťazili presvedčivo 9:3.