www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
25.08.2009 14:16:22 Slováci od stredy v Trebišove, od piatka o Dunajský pohár
<< staršia<< všetky >>novšia >>
TREBIŠOV 25. augusta (SITA) - Slovenskú mužskú vodnopólovú reprezentáciu pod vedením trénera Romana Poláčika čaká v závere týždňa tretia turnajová previerka v novej sezóne. Slováci sa po podujatiach v Turecku a Slovinsku predstavia domácim fanúšikom, v Trebišove budú na Dunajskom pohári hostiť súperov z Turecka, Slovinska a Francúzska. Oproti Tristar Cupu v Kranji došlo v nominácii k menším úpravám, keď do klubov už odišli Lukáš Seman (Jug Dubrovník/Chorv.) a Andrej Janíček (CW Sevilla Emasesa/Šp.). Namiesto nich tréneri povolali Martina Mravíka, Ladislava Vidumanského ml. a Karola Bača, k mužstvu sa pripojil aj brankár Tomáš Krempaský a po týždňovom voľne aj Jozef Hrošík.
"Stretnutie v Trebišove sme naplánovali na stredajšie popoludnie. Tu nás čakajú tréningy a samozrejme aj víkendový turnaj. Šancu zahrať si v národnom tíme a predviesť svoje schopnosti dostanú ďalší hráči," prezradil pre agentúru SITA asistent trénera Poláčika a kouč reprezentácie do 16 rokov Peter Tkáč.

Nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie na medzinárodný turnaj o Dunajský pohár v Trebišove (28. - 30. augusta):
Brankári: Michal Gogola (NCHZ Nováky), Michal Hruška (Slávia UK Bratislava), Tomáš Krempaský (ŠKP Košice).
Hráči v poli: Jozef Hrošík, Michal Kratochvíl (obaja NC Patras/Grécko), Alexander Nagy, Martin Palaščák, Martin Kolárik, Karol Bačo, Peter Nižný, Miroslav Grutka (všetci ČH Hornets Košice), Andrej Zareva (Ovomont Akademik Košice), Jozef Valach (KVP NCHZ Nováky), Peter Nedbal (Slávia UK Bratislava), Martin Mravík (Nice/Fr.), Ladislav Vidumaský ml. (ŠKP Košice).

Program medzinárodného vodnopólového turnaja o Dunajský pohár (28. - 30. augusta v Trebišove):
piatok 28. augusta: Slovinsko - Francúzsko (17.30), Slovensko - Turecko (19.00)
sobota 29. augusta: Turecko - Francúzsko (17.30), Slovensko - Slovinsko (19.00)
nedeľa 30. augusta: Slovinsko - Turecko (8.45), Slovensko - Francúzsko (10.15)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.