statistika.webstranka.sk
28.11.2009 21:42:09 EMM extraliga mužov - 4. kolo - sobota - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 28. novembra (SITA) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 4. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov 2009/2010:

Slávia UK Bratislava - KPŠ Akademik Košice Staré mesto 9:10 (2:4, 2:1, 1:3, 4:2)
Góly: V. Hruška 3, Brezina 2, Giba, Ružička, Murín, Vaňo po 1 - T. Bačo, Zareva, Belluš po 2, Zaťovič, Irei, Rozycki, Kusko po 1, 250 divákov
Slávia UK už v 3. min prehrávala 0:3. Postupne sa potom doťahovala, avšak Akademik vždy dokázal odskočiť. O tri góly viedli hostia aj po tretej štvrtine. Domáci mali mohutný finiš, dvakrát znížili na rozdiel jediného gólu, avšak vyrovnať sa im nepodarilo a napokon prehrali 9:10.

ČH Hornets Košice - ŠKP Košice 17:6 (3:2, 4:1, 6:1, 4:2)
Góly: Bačo 5, Nagy a Grutka po 3, Hazui a Kolárik po 2, Palaščák a Kedro po 1 - Magyar 2, Vidumanský, Eschvig, Molnár a Pataki po 1,
100 divákov
Pólisti ČH Hornets predvádzali celý zápas svoju hru a bez problémov ho dotiahli do víťazného konca.

TOZAN Sport Club Topoľčany - NCHZ Nováky 29:7 (6:2, 9:1, 7:3, 7:1)
Góly: Cagalinec a Kertész po 6, Valach 5, Cipov a Ondraška po 3, Lacika a Gáfel po 2, Halay a Murčo po 1 - Halač 3, Durík 2,
Bielik a Smondek po 1, 300 divákov
Zápas sa od začiatku vyvíjal v prospech domácich. Hostia už po prvej štvrtine stratili šancu na akýkoľvek bodový zisk a nakoniec utrpeli debakel 7:29.