statistika.webstranka.sk
23.01.2010 21:44:15 EMM extraliga mužov - sobota - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 23. januára (SITA) - Súhrn výsledkov sobotnajších stretnutí 7. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov 2009/2010:

ŠKP Košice - NCHZ Nováky 14:5 (4:1, 5:3, 4:0, 1:1)
Góly: Vidumanský 3, Ciernik, Molnár, Nagy, Pataki a Kšinan po 2, Košík 1 - A. Grman 2, Bielik, Kasala a Durík po 1, 170 divákov
Bola to jednoznacná záležitost košických mladých hrácov, ktorí po posledných neštastných zápasoch zabrali a zaslúžene zvítazili.

TOZAN Sport Club Topolcany - Slávia UK Bratislava 10:9 (5:2, 1:3, 1:1, 3:3)
Góly: Kertész 6, Gáfel 2, Murco a Valach po 1 - Giba, Nedbal a Hruška po 2, Brezina, Vano a Plvan po 1, 350 divákov
Po vynikajúcom úvode, ked Topolcany viedli už 5:2, sa postupne rozbehli aj hráci Slávie UK. Bratislavcania využili najmä slabšiu koncentráciu svojho súpera a zápas bol až do konca vyrovnaný. Domáce Topolcany však napokon zvítazili tesne 10:9.

KPŠ Akademik Košice-Staré mesto - CH Hornets Košice 12:17 (3:4, 0:5, 4:4, 5:4)
Góly: T. Baco 5, Zatovic 3, Rozycki, Šuster, Zareva a Belluš po 1 - K. Baco 8, Kolárik 3, Palašcák a Famera po 2, Nagy a Grutka po 1, 200 divákov
O vítazstve CH Hornets rozhodla druhá štvrtina. Akademik v druhom dejstve nepremenil viaceré šance a naopak z protiútokov inkasoval. V ostatných štvrtinách bol priebeh vyrovnaný. Brankári oboch tímov mali v sobotu "slabší den", co sa odrazilo na velkom pocte strelených gólov.