statistika.webstranka.sk
29.05.2010 20:19:17 EMM extraliga mužov - II. turnaj nadstavbovej časti-súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
TOPOĽČANY 29. mája (SITA) - Výsledky sobotňajších stretnutí II. turnaja nadstavbovej časti EMM extraligy mužov vo vodnom póle, ktorého usporiadateľom je TOZAN Sport Club Topoľčany:

ČH Hornets Košice - ŠKP Košice 17:2 (6:0, 5:1, 5:1, 1:0)
Góly: K. Bačo 7, Šomšág 3, Grutka a Nižný po 2, Kedro, Palaščák a Šťava po 1 - Eschwig a Pataky po 1, 200 divákov
ČH Hornets v úvodnom zápase turnaja finálovej štvorky v Topoľčanoch bez problémov zdolali ŠKP, ktoré pricestovalo bez viacerých svojich hráčov, plniacich si študijné povinnosti.

KPŠ Akademik Košice-Staré mesto - TOZAN Sport Club Topoľčany 11:9 (3:3, 5:2, 1:2, 2:2)
Góly: Zaťovič 5, Zareva 3, Orosz, Ligocký a T. Bačo po 1 - Kertész a Cagalinec po 3, Lacika 2, Gáfel 1, 200 divákov
Vo vyrovnanom zápase doplatili domáci hráči Topoľčian na prehratú druhú štvrtinu a v obojstranne tvrdom zápase napokon Akademik uhájil víťazstvo.

ŠKP Košice - KPŠ Akademik Košice-Staré mesto 4:13 (0:4, 1:3, 2:5, 1:1)
Góly: Vidumanský, Eschwig, Čiernik a Pataky po 1 - Zareva a Zaťovič po 4, Šuster 2, Kusko, Rozycki a Orosz po 1, 250 divákov
Akademik Košice si s ŠKP ľahko poradil a s prehľadom zvíťazil v zápase, v ktorom od začiatku dominoval.

ČH Hornets Košice - TOZAN Sport Club Topoľčany 16:7 (3:3, 3:0, 5:2, 5:2)
Góly: Palaščák, K. Bačo, Kolárik a Grutka po 3, Šomšág a Nižný po 2 - Cagalinec 3, Lacika a Kertész po 2, 250 divákov
Domáci dokázali s majstrom udržať krok iba v prvej štvrtine. V ďalšom priebehu duelu si favorizovaní hráči Hornets postupne vybudovali rozhodujúci náskok, ktorý si s prehľadom udržali.