www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
31.05.2010 12:47:56 Tretí titul v rade pre ČH Hornets Košice
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Opakovaná správa.

TOPOĽČANY 31. mája (SITA) - Vodným pólistom ČH Hornets Košice sa podarilo obhájiť majstrovský titul, keď v doterajšom priebehu najvyššej slovenskej súťaže ešte neokúsili trpkosť prehry. Zverenci trénera Róberta Kaida kráčajú ročníkom 2009/10 EMM extraligy suverénne, z 26 duelov dosiahli rovnaký počet víťazstiev s vysoko aktívnym skóre 387:174. "Sršni" získali majstrovský titul v predstihu rovnako ako v predchádzajúcich dvoch sezónach už po druhom turnaji nadstavbovej časti. "Veľmi si tento triumf cením, pretože oproti minulej sezóne sme účinkovali aj v náročnej Euro Interlige, takže sme mali na svojom konte oveľa viac náročných zápasov," povedal pre agentúru SITA tréner Róbert Kaid.
Radosť zo získaného titulu však podľa kormidelníka ČH Hornets nesmie hráčov uspať, v tejto sezóne totiž stojí pred nimi ďalší cieľ. Je ním ukončenie domácej ligy bez prehry. "Chlapci už toho majú plné zuby, sú unavení, ale, samozrejme, je pred nami méta zvíťaziť bez straty bodu," doplnil Róbert Kaid.
Košičania získali zlato tretíkrát v rade, predtým dlhých šestnásť rokov márne čakali na ligový primát. ČH Hornets získali pre Košice titul s poradovým číslom 32.


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.