statistika.webstranka.sk
05.06.2010 17:24:43 I. liga žien - 5. kolo - sobotňajšie výsledky
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 5. júna (SITA) - V sobotňajších zápasoch 5. kola I. ligy žien vo vodnom póle zvíťazili hráčky Topoľčian v oboch dueloch so Sláviou UK Bratislava - v prvom 7:4 a v druhom 10:5.

Výsledky:

Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 4:7 (0:1, 0:2, 3:1, 1:3)
Góly: Szapuová 2, Mihalkovičová a Kovačičova po 1 - Jančeková, Laciková a Koubská po 2, Kopcová 1
Domáce nezachytili začiatok stretnutia, keď súperky využili ich chyby a získali trojgólový náskok. V tretej štvrtine Bratislavčanky dotiahli na rozdiel gólu, lenže na začiatku poslednej Topoľčany strelili dva rýchle góly a rozhodli o svojom víťazstve.

Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 5:10 (1:3, 1:4, 3:0, 0:3)
Góly: Dirnfeldová 2, Kovačičová, Maďarová a Šándriková po 1 - Jančeková 3, Janoušková a Kopcová po 2, Lindtnerová, Laciková a Koubská po 1
Topoľčany si vytvorili v polovici zápasu až 5-gólový náskok. Tretia štvrtina im však nevyšla a Bratislavčanky to využili na priblíženie sa na rozdiel dvoch gólov. Skúsenejšie topoľčianske pólistky však zvrat nepripustili a štvrtú štvrtinu jednoznačne