statistika.webstranka.sk
19.06.2010 11:02:50 EMM extraliga mužov - IV. turnaj nadstavby - sobota - 1
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 19. júna (SITA) - Výsledok sobotňajšieho zápasu štvrtého nadstavbového turnaja EMM extraligy mužov vo vodnom póle v Košiciach:

TOZAN Sport Club Topoľčany - KPŠ Akademik Košice-Staré mesto 7:8 (1:2, 1:1, 2:1, 3:4)
Góly: Gáfel, Lacika po 2, Cagalinec, Murčo, Valach po 1 - Zaťovič, Ligocký, Šurim po 2, Irei, Belluš

Vo vyrovnanom stretnutí si ani jedno z družstiev nedokázalo vypracovať výraznejší náskok. Po druhej štvrtine viedli tesne 3:2 hráči Akademiku, Topoľčanci však vyrovnali a do záverečného dejstva sa išlo za nerozhodného stavu 4:4. V gólovej prestrelke štvrtej štvrtiny boli napokon úspešnejší Košičania.