www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
30.10.2010 20:09:15 V kvalifikácii ME 2012 Slovákov nad Ukrajincami
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Doplnené o ďalšie štatistiky a hlasy.

KOŠICE 30. októbra (SITA) - Slovenská vodnopólová reprezentácia vstúpila úspešne do kvalifikácie o postup na ME 2012, keď v sobotu v Košiciach vyhrala nad Ukrajinou presvedčivo 18:9. Zverenci trénera Romana Poláčika v úvode trikrát nastrelili konštrukciu ukrajinskej bránky, až potom začali dávať góly. Skóre v ich prospech s pribúdajúcim časom narastalo. Najlepším strelcom duelu sa stal Karol Bačo, autor piatich presných zásahov, ktorý navyše nepremenil pokutový hod. Po štyri góly pridali Juraj Zaťovič a Jozef Hrošík.
V sobotu 20. novembra 2010 čaká na Slovákov náročný duel proti silnému Rumunsku, ktorý sa uskutoční v meste Oradea.

F-skupina - sobota:
Slovensko - Ukrajina 18:9 (3:1, 5:3, 5:1, 5:4)
Góly SR: K. Bačo 5, Zaťovič a Hrošík po 4, Janíček 2, Kolárik, A. Nagy a Nižný po 1.
Presilovky: 7/2 - 4/3, pokutové hody: 1/0 - 1/1, rozhodovali: Ramos (Portug.) a Freebury (V. Brit.), 600 divákov

Hlasy po zápase:
Roman Poláčik (tréner SR): "Bolo to pre nás povinné víťazstvo. Som celkom nervózny, pretože sme dostali až deväť gólov. Máme nejaký čas na odstránenie nedostatkov. Musíme ešte popracovať na rytme, aby sme aby sme držali koncentráciu počas celého duelu."

Peter Nižný (reprezentant SR): "Súper nás neprekvapil. Boli sme lepším mužstvom počas celého zápasu. V úvode sme sa trochu oťukávali, pretože sme nemali dostatok informácii o súperovi. Dostali sme sa do vedenia a potom dávali gól za gólom. Neúspechom je deväť inkasovaných gólov."

Juraj Zaťovič (reprezentant SR): "Osemnásť strelených gólov je pekných, ale trochu mrzí až deväť lôpt v našej sieti. Musíme sa vyvarovať zbytočných gólov v závere."


fr;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.