statistika.webstranka.sk
06.11.2010 22:08:38 EMM Extraliga - 2. kolo - sobota - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 6. novembra (SITA) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 2. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov 2010/2011:

KPŠ Nereus Žilina - Slávia UK Bratislava 8:15 (3:4, 3:2, 1:4, 1:5)
Góly: Zachar 4, J. Bielik 2, Kapuš, Cachovan - Janíček 5, Nedbal 3, Bilič 2, D. Holas 2, Vaňo, Brezina, M. Bielik, 100 divákov
V prvých dvoch štvrtinách Žilina dokázala hrať vyrovnaný zápas, v druhej polovici stretnutia však Bratislavčania prevzali iniciatívu a rozhodli o svojom víťazstve.

ŠKP Košice - KVP NCHZ Nováky 11:10 (3:4, 4:3, 2:2, 2:1)
Góly: Molnár a S. Nagy po 3, Kašper a Košík po 2, Eschwig 1 - M. Tkáč 3, Košian a Malík po 2, Plachý, T. Bielik a Baláž po 1, 150 divákov
Vo veľmi vyrovnanom zápase sa družstvá po celý čas striedali vo vedení a bojovne hrajúci Košičania až v závere strhli víťazstvo na svoju stranu.

KVP Komárno - ČH Hornets Košice 5:20 (1:4, 3:4, 0:7, 1:5) - hralo sa v Komárome
Góly: Fazekas 2, Sandtner, Várady a Balázs po 1 - Chilkó, T. Bačo a Mravík 5, Grutka 2, Kolárik, Hromada a Faměra po 1, 50 divákov
Komárno, posledné mužstvo tabuľky, prekvapilo svojich divákov, pretože zahralo proti najsilnejšiemu klubu súťaže solídne. V druhej polovici zápasu sa však prejavili skúsenosti aj vyššia kvalita Košičanov, ktorí napokon zvíťazili jednoznačne o 15 gólov.

KPŠ Akademik Košice-Staré mesto - TOZAN Sport Club Topoľčany 16:7 (4:2, 6:3, 3:0, 3:2)
Góly: A. Nagy 5, Zaťovič a Kusko po 3, Zareva 2, Palaščák, Ligocký, Rozycki - Cipov 3, Cagalinec 2, Lacika, Kertész, 200 divákov
Prvá štvrtina bola vyrovnaná, potom však Akademik Košice prebrali taktovku nad zápasom a priviedli ho do víťazného konca.