www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
13.12.2010 08:55:47 Pohár LEN žien - 1. fáza kvalifikácie - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 13. decembra (SITA) - Súhrn výsledkov kvalifikácie o postup 2. časti kvalifikácie vodnopólového Pohára LEN žien 2010/2011 - postup si zabezpečili z každej skupiny tri najvyššie umiestnené kolektívy:

A-skupina - Imperia (Tal.):
West London Penguin (V. Brit.) - Cablescaom EWZ Zaragoza (Šp.) 11:19 (2:6, 2:6, 3:4, 4:3)
RN Mediterranea Imperia (Tal.) - Union Saint-Bruno Bordeaux (Fr.) 21:0 (5:0, 5:0, 5:0, 6:0)
Union Saint-Bruno Bordeaux (Fr.) - West London Penguin (V. Brit.) 6:12 (1:4, 3:3, 1:2, 1:3)
RN Mediterranea Imperia (Tal.) - Cablescaom EWZ Zaragoza (Šp.) 11:3 (4:1, 3:1, 2:0, 2:1)
Cablescaom EWZ Zaragoza (Šp.) - Union Saint-Bruno Bordeaux (Fr.) 10:2 (2:0, 4:1, 2:0, 2:1)
RN Mediterranea Imperia (Tal.) - West London Penguin (V. Brit.) 13:4 (5:1, 2:1, 4:0, 2:2)

Konečné poradie: 1. RN Mediterranea Imperia (Tal.) 9 bodov, 2. Cablescaom EWZ Zaragoza (Šp.) 6, West London Penguin (V. Brit.) 3, 4. Union Saint-Bruno Bordeaux (Fr.) 0.

B-skupina - Hannover (Nem.):
KKPVR Vracar (Srb.) - Uraločka ZMZ Zlatousť (rus.) 2:32 (0:5, 2:9, 0:10. 0:8)
Järfälla Simsällskap (Švéd.) - Hannoverscher SV (Nem.) 8:16 (3:4, 0:6, 4:3, 1:3)
Uraločka ZMZ Zlatousť (Rus.) - Järfälla Simsällskap (Švéd.) 35:5 (6:1, 11:1, 11:1, 7:2)
KKPVR Vracar (Srb.) - Hannoverscher SV (Nem.) 6:17 (1:4, 1:6, 2:3, 2:4)
Järfälla Simsällskap (Švéd.) - KKPVR Vracar (Srb.) 7:11 (2:4, 1:2, 2:1, 2:4)
Hannoverscher SV (Nem.) - Uraločka ZMZ Zlatousť (Rus.) 12:22 (4:7, 2:5 5:4 1:6)

Konečné poradie: 1. Uraločka ZMZ Zlatousť (Rus.) 9 bodov, 2. Hannoverscher SV (Nem.) 6, 3. KKPVR Vracar (Srb.) 3, 4. Järfälla Simsällskap (Švéd.) 0.

C-skupina - Rapallo (Tal.):
Izmailovo SKIF Moskva (Rus.) - Lille University Club (Fr.) 25:3 (7:0, 6:2, 10:0, 2:0)
Rapallo Nuoto (Tal.) - City of Liverpool (V. Brit.) 15:1 (5:0, 1:1, 5:0, 4:0)
Lille University Club (Fr.) - City of Liverpool (V. Brit.) 6:13 (0:4, 2:4, 2:4, 2:1)
Rapallo Nuoto (Tal.) - Izmailovo SKIF Moskva (Rus.) 10:7 (0:2, 4:2, 3:1, 3:2)
City of Liverpool (V. Brit.) - Izmailovo Skif Moskva (Rus.) 8:20 (1:4, 1:4, 2:6, 0:6)
Rapallo Nuoto (Tal.) - Lille University Club (Fr.) 16:7 (1:2, 4:2, 4:1, 7:2)

Konečné poradie: 1. Rapallo Nuoto (Tal.) 9 bodov, 2. Izmailovo Skif Moskva (Rus.) 6, 3. City of Liverpool (V. Brit.) 3, 4. Lille University Club (Fr.) 0.

D-skupina - Obrenovac (Srb.):
VK Tas 2000 Belehrad (Srb.) - Hungerit Metalcom Szentesi VK (Maď.) 2:13 (0:3, 0:2, 2:3, 0:5)
ZVL Leiden (Hol.) - CW Dos Hermanas Emasesa Sevilla (Šp.) 11:6 (5:1, 3:1, 2:1, 1:3)
Hungerit Metalcom Szentesi VK (Maď.) - ZVL Leiden (Hol.) 6:10 (1:3, 1:2, 1:2, 3:3)
VK Tas 2000 Belehrad (Srb.) - CW Dos Hermanas Emasesa Sevilla (Šp.) 7:8 (3:1, 2:2, 0:2, 2:3)
CW Dos Hermanas Emasesa Sevilla (Šp.) - Hungerit Metalcom Szentesi VK (Maď.) 3:11 (0:2, 0:2, 0:1, 3:6)
VK TAS 2000 Belehrad (Srb.) - ZVL Leiden (Hol.) 6:10 (1:2, 2:3, 2:4, 1:1)

Konečné poradie: 1. ZVL Leiden (Hol.) 9 bodov, 2. Hungerit Metalcom Szentesi VK (Maď.) 6, 3. Dos Hermanas Emasesa Sevilla (Šp.) 3, 4. VK TAS 2000 Belehrad (Srb.) 0.


fr;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.