www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
23.03.2011 13:11:36 Slováci do Izraela bez legionárov
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 23. marca (SITA) - V nominácii trénera slovenskej vodnopólovej reprezentácie Romana Poláčika na budúcotýždňový kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Izraelu (hrá sa 30. marca o 20.45 h SELČ v Netanyi/Izr.) nefiguruje žiaden legionár. Trinástku hráčov do národného tímu „dodalo“ päť klubov slovenskej najvyššej súťaže - EMM extraligy. Šancu predstaviť sa v reprezentácii a získať potrebné skúsenosti dostalo od hlavného kormidelníka aj niekoľko mladíkov - brankár Lukáš Kozmér a hráči v poli Vladimír Plvan (obaja Slávia UK Bratislava), Lukáš Ďurík (NCHZ Nováky) a Marek Molnár (ŠKP Košice).
V doterajších dueloch kvalifikácie o postup na ME 2012 sa Slovákov darilo striedavo, keď doma zdolali Ukrajinu 18:9 a v Rumunsku prehrali 5:8.

Nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie na kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti domácemu Izraelu (30. marca v Netanyi):
Brankári: Michal Gogola (KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Lukáš Kozmér (Slávia UK Bratislava)
Hráči v poli: Andrej Janíček, Andrej Janíček (obaja Slávia UK Bratislava), Lukáš Ďurík (NCHZ Nováky), Karol Bačo, Martin Faměra, Martin Kolárik, Jozef Hrošík, Peter Nižný (všetci ČH Hornets Košice), Alexander Nagy, Juraj Zaťovič (obaja KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Marek Molnár (ŠKP Košice).


fr;mj;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.