www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
21.07.2011 16:12:03 MS žien - štvrtok - výsledky - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
ŠANGHAJ 21. júla (SITA) - Vo štvrtok sa skončili súboje v základných skupinách v ženskom vodnopólovom turnaji na majstrovstvách sveta v plaveckých športoch v čínskom Šanghaji. Víťazkami jednotlivých skupín sa stali reprezentantky USA, Kanady, Grécka a Talianska, ktoré postúpili priamo do štvrťfinále. Ženská časť turnaja pokračuje v sobotu.

Súhrn výsledkov štvrtkových duelov vodnopólového turnaja žien na majstrovstvách sveta v plaveckých športoch v čínskom Šanghaji:

A-skupina:
Holandsko - Maďarsko 9:9 (3:1, 0:0, 3:3, 3:5)
Kazachstan - USA 4:14 (3:4, 0:4, 0:4, 1:2)

Tabuľka A-skupiny:
1. USA 3 2 1 0 37:18 5 - postup do štvrťfinále
2. Holandsko 3 1 2 0 29:19 4 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
3. Maďarsko 3 1 1 1 37:31 3 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
4. Kazachstan 3 0 0 3 13:48 0 - skupina o 13. - 16. miesto

B-skupina:
Nový Zéland - Kanada 4:11 (2:3, 1:4, 1:2, 0:2)
Austrália - Uzbekistan 27:2 (3:1, 9:0, 6:1, 9:0)

Tabuľka B-skupiny:
1. Kanada 3 3 0 0 43:17 6 - postup do štvrťfinále
2. Austrália 3 2 0 1 46:16 4 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
3. Nový Zéland 3 1 0 2 27:29 2 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
4. Uzbekistan 3 0 0 3 14:68 0 - skupina o 13. - 16. miesto

C-skupina:
Brazília - Španielsko 4:12 (0:3, 2:4, 0:3, 2:2)
Grécko - Rusko 6:5 (2:2, 1:1, 1:1, 2:1)

Konečná tabuľka C-skupiny:
1. Grécko 3 3 0 0 27:22 6 - postup do štvrťfinále
2. Rusko 3 2 0 1 38:18 4 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
3. Španielsko 3 1 0 2 29:32 2 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
4. Brazília 3 0 0 3 16:38 0 - skupina o 13. - 16. miesto

D-skupina:
Juhoafrická republika - Kuba 9:9 (3:3, 1:1, 1:1, 4:4)
Taliansko - Čína 10:9 (4:2, 2:1, 3:3, 1:3)

Tabuľka D-skupiny:
1. Taliansko 3 3 0 0 40:15 6 - postup do štvrťfinále
2. Čína 3 2 0 1 50:21 4 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
3. Kuba 3 0 1 2 19:40 1 - postup do baráže o postup do štvrťfinále
4. JAR 3 0 1 2 16:49 1 - skupina o 13. - 16. miesto

Ďalší program šampionátu:

sobota 23. júla:
o postup do štvrťfinále: Holandsko - Nový Zéland (6.10), Maďarsko - Austrália (9.30), Rusko - Kuba (10.50), Španielsko - Čína (15.00)
o 13. - 16. miesto: Kazachstan - Uzbekistan (3.30), Brazília - Juhoafrická republika (4.50)

pondelok 25. júla:
štvrťfinále: USA - víťaz Rusko/Kuba (8.00), Kanada - víťaz Španielsko/Čína (9.20), Grécko - víťaz Holandsko/Nový Zéland (10.40), Taliansko - víťaz Maďarsko/Austrália (15.00)
o 9. - 12. miesto: zdolaný Holandsko/Nový Zéland - zdolaný Rusko/Kuba (5.20), zdolaný Maďarsko/Austrália - zdolaný Španielsko/Čína (6.40)
o 13. miesto: víťaz Kazachstan/Uzbekistan - víťaz Brazília/Juhoafrická republika (4.00)
o 15. miesto: zdolaný Kazachstan/Uzbekistan - zdolaný Brazília/Juhoafrická republika (2.40)

streda 27. júla:
semifinále (10.50 a 15.00), o 5. - 8. miesto (6.10 a 9.30), o 9. miesto (4.50), o 11. miesto (3.30)

piatok 29. júla:
finále (15.00), o 3. miesto (10.00), o 5. miesto (4.50), o 7. miesto (3.30)


fr;rt
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.