www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
24.10.2011 16:33:25 Poláčik: "Nestaviame si vzdušné zámky"
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 24. októbra (SITA) - Od stredajšieho večera čaká slovenskú mužskú reprezentáciu vo vodnom póle spoločná príprava na záverečný duel kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Romana Poláčika nastúpia v sobotu 29. októbra 2011 o 20.30 h v Košiciach v odvete play-off proti Grékom, s ktorými 1. októbra prehrali u súpera 7:13. Hlavný kouč SR na duel nominoval tradičnú brankársku dvojicu Michal Gogola, Lukáš Kozmér. V poli budú pripravení do hry zasiahnuť skúsenejší Karol Bačo, Jozef Hrošík, Tomáš Brúder, Lukáš Seman, Martin Mravík, Peter Nižný, Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Kolárik, ale aj mladíci Lukáš Ďurík či Martin Faměra.
"V Grécku nás doslova 'vyhodili' z majstrovstiev Európy, akoby nás sekli po krížoch. Samozrejme, že je to veľké sklamanie. Aj keď je postup na kontinentálny šampionát málo reálny, pred odvetou zbrane neskladáme a chceme zabojovať aspoň o prestíž," povedal tréner slovenského výberu Roman Poláčik a pokračoval: "Ak budú všetci hráči v poriadku, mohli by sme uhrať remízu, prípadne tesne zvíťaziť. Nenosíme však ružové okuliare ani si nestaviame vzdušné zámky."

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na odvetný duel play-off o postup na ME 2012 proti Grécku (hrá sa v sobotu 29. októbra o 20.30 h v Košiciach):
Brankári: Michal Gogola, Lukáš Kozmér
Hráči v poli: Karol Bačo, Martin Faměra, Jozef Hrošík, Tomáš Brúder, Lukáš Seman, Martin Mravík, Lukáš Ďurík, Peter Nižný, Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Kolárik


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.