www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
31.05.2013 14:06:55 Mužská reprezentácia SR v júni na turnaj do Turecka
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 31. mája (SITA) - Slovenskú mužskú vodnopólovú reprezentáciu čaká v úvode júna medzinárodná previerka v podobe kvalitne obsadeného turnaja v tureckom Istanbule. Zverenci trénera Pavla Sirotného si od 7. do 9. júna zmerajú sily postupne s výbermi Rumunska, domáceho Turecka a Gruzínska. V trinásťčlennej nominácii figuruje osem hráčov zo slovenskej extraligy, päť hráčov v poli pôsobilo v sezóne 2012/2013 v zahraničí - Martin Faměra a Andrej Janíček vo Francúzsku, Martin Mravík na Ukrajine, Kristián Polovic s Tomášom Kostelníkom v Maďarsku.
Podujatie v Turecku bude je pre tím SR súčasťou prípravy na júlový druhý turnaj kvalifikácie o postup na budúcoročné ME. Ešte pred ním sa Slováci predstavia aj na turnaji v rumunskej Oradei a v Bratislave na Dunajskom pohári (28. - 30. júna).

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na júnový turnaj v tureckom Istanbule (7. - 9. júna):
Brankári: Tomáš Hoferica, Rastislav Kula (obaja ČH Hornets Košice)
Hráči v poli: Miroslav Grutka, Alexander Nagy, Lukáš Ďurík (všetci ČH Hornets Košice), Martin Faměra (Olympic Nice/Fr.), Andrej Janíček (CNM Charenton/Fr.), Patrik Gašparík, Marek Molnár (obaja ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto), Kristián Polovic (Honvéd Budapešť/Maď.), Tomáš Bielik (NCHZ Nováky), Martin Mravík (Dinamo Ľvov/Ukr.), Tomáš Kostelník (ZF Eger/Maď.)
Realizačný tím: Pavol Sirotný (tréner), Róbert Kaid (asistent trénera), Štefan Dabrovský (vedúci mužstva)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.