www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
30.08.2013 19:08:08 Extraliga mužov v sezóne 2013/14 so šiestimi účastníkmi
<< staršia<< všetky >>novšia >>
ŽILINA 30. augusta (SITA) - V sezóne 2013/2014 bude v slovenskej vodnopólovej extralige bojovať o majstrovský titul šesť tímov. Rozhodli o tom zástupcovia riadiaceho orgánu tejto súťaže VPKSR (Vodnopólové kluby Slovenskej republiky). Okrem úradujúceho šampióna ČH Hornets Košice sa v extralige predstaví aj ďalší košický klub ŠKP Modrí Draci, Slávia UK Bratislava, KPŠ Nereus Žilina, Pirana SC Topoľčany a KVP NCHZ Nováky. Štyri najúspešnejšie mužstvá po 10-kolovej základnej časti postúpia do ďalšej fázy, v ktorej najskôr absolvujú dva nadstavbové turnaje a potom play-off.
Mužstvá z 5. a 6. miesta budú bojovať s ďalším triom - KVP Komárno, PVK Vrútky a KVP Kúpele Piešťany - o dve miesta v extralige v sezóne 2014/2015.
V prvom extraligovom kole nastúpi majstrovský tím ČH Hornets Košice doma proti Topoľčanom, košickí Modrí Draci si zmerajú sily s Novákmi a Slávia UK Bratislava privíta Žilinu.
V úvode októbra si sedem klubov zmeria sily na turnaji o Slovenský pohár, tradičnými dejiskami turnaja budú Žilina a Nováky.


fr;rk
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.