www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
10.10.2013 13:57:41 Pozvánku do reprezentácie SR dostalo 16 hráčov
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 10. októbra (SITA) - Pozvánku do slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na tri akcie koncom októbra a v prvej polovici novembra dostali od trénera Pavla Sirotného dvojica brankárov a štrnásť hráčov v poli. Slováci najprv od 29. októbra absolvujú sústredenie, po ktorom ich čaká 3. turnaj kvalifikácie o postup na ME 2014 v portugalskom Porte a potom aj úvodný duel v C-skupine európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy mužov v Čiernej Hore.
Hlavný kouč na akcie národného tímu povolal gólmanov Lukáša Kozméra a Tomáša Hofericu. V kádri tímu SR nechýbajú skúsenejší hráči Juraj Zaťovič, Martin Mravík, Michal Kratochvíl, Gejza Gyurcsi a Andrej Janíček, už takmer tradičné opory reprezentácie Martin Faměra a Miroslav Grutka či vychádzajúce talenty Tomáš Bielik, Marek Molnár a Lukáš Ďurík. Pozvánku dostali aj Tomáš Brúder či Lukáš Seman, ktorí v národnom tíme absentovali dlhší čas.
Slováci si na spomenutom kvalifikačnom turnaji v Porte zmerajú sily postupne s tímami Portugalska, Švajčiarska, Malty, Gruzínska a Bieloruska.

Nominácia slovenskej mužskej reprezentácie vo vodnom póle na výcvikový tábor, tretí turnaj kvalifikácie o postup na ME 2014 a duel C-skupine európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále vodnopólovej Svetovej ligy mužov (29. októbra - 13. novembra 2013):
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Martin Mravík, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Faměra, Gejza Gyurcsi, Marek Molnár, Lukáš Ďurík, Marek Tkáč, Lukáš Seman, Tomáš Brúder, Tomáš Bielik, Martin Kolárik, Sebastian Nagy
Realizačný tím: Pavol Sirotný (tréner), Ondrej Gajdáč a Róbert Kaid (asistenti), Štefan Dabrovský (vedúci družstva)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.