www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
11.11.2013 12:08:36 Slováci v utorok v Budve vstúpia do Svetovej ligy
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BUDVA 11. novembra (SITA) - V utorok v čiernohorskej Budve absolvujú slovenskí vodnopóloví reprezentanti premiéru v európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy mužov. Na duel C-skupiny proti favorizovanému domácemu výberu nastúpia Slováci o 18.00 h. Zverenci trénera Pavla Sirotného sa v Čierne Hore predstavia v porovnaní s minulotýžňovým turnajom G-skupiny 3. kola kvalifikácie ME 2014 v portugalskom Porte so zmenami v kádri. Do Budvy s tímom SR neodcestovali pre klubové povinnosti skúsení hráči Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Lukáš Seman a Tomáš Brúder. Nahradili ich Gejza Gyurcsi, Peter Nedbal, Sebastián Nagy a Andrej Janíček.
"Pred duelom proti favoritovi nemôžeme mať veľké oči, no súper pravdepodobne nenastúpi v najsilnejšom zložení. V Budve chceme zanechať dobrý dojem a urobiť maximum pre to, aby sme čo najdlhšie držali krok s domácimi," povedal kouč Sirotný.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na utorkový zápase kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy v Čiernej Hore:
Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica - Gejza Gyurcsi, Martin Mravík, Peter Nedbal, Martin Faměra, Marek Molnár, Sebastián Nagy, Lukáš Ďurík, Andrej Janíček, Marek Tkáč, Tomáš Bielik, Jozef Hrošík


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.