www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
26.03.2014 12:30:01 VODNÉ PÓLO-SL: Slováci proti Talianom aj bez Plvana a Janíčka
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 26. marca (SITA) - Slovenská mužská reprezentácia vo vodnom póle nastúpi vo svojom záverečnom vystúpení v európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy doma proti Taliansku aj bez Andreja Janíčka a Vladimíra Plvana. Už skôr bola známa aj absencia dvojice legionárov z francúzskeho Nice - Martina Faměru a Lukáša Ďuríka. V košickej mestskej plavárni budú súpermi Slovákov v utorok 1. apríla od 18.00 h hráči Talianska. Dočasný hlavný tréner Róbert Kaid nominoval na krátke sústredenie pred spomenutým duelom dovedna 15 hráčov, z toho dvoch brankárov.
Tím SR by mal v domácom prostredí nastúpiť aj s Jozefom Hrošíkom a Tomášom Brúderom, ktorí absentovali v prvej polovici marca v bratislavskom súboji proti Nemecku (12:9). Slováci v doterajších piatich zápasoch kvalifikácie získali tri body za štyri prehry a jedno víťazstvo. Slovensko už nemá šancu kvalifikovať sa na finálový turnaj, ktorý sa uskutoční v Dubaji v Spojených arabských emirátoch.

Aktualizovaná nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na domáci duel proti Taliansku v európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy:
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Tomáš Kostelník, Tomáš Brúder, Tomáš Bielik, Jozef Hrošík, Lukáš Seman, Marek Tkáč, Martin Kolárik, Marek Molnár, Martin Mravík, Sebastián Nagy, Gejza Gyurcsi


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.