www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
10.07.2014 14:13:55 Program ME mužov a žien v Budapešti
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BUDAPEŠŤ 10. júla (SITA) - Program vodnopólových majstrovstiev Európy mužov a žien v Budapešti (14. - 27. júla):

MUŽI

pondelok 14. júla
A-skupina: Rumunsko - Gruzínsko (13.00), Čierna Hora - Grécko (16.00), Taliansko - Rusko (19.00)
B-skupina: Chorvátsko - Nemecko (11.30), Francúzsko - Srbsko (14.30), Španielsko - Maďarsko (20.30)

utorok 15. júla
A-skupina: Gruzínsko - Grécko (11.30), Rusko - Čierna Hora (14.30), Rumunsko - Taliansko (17.30)
B-skupina: Nemecko - Srbsko (13.00), Chorvátsko - Španielsko (19.00), Maďarsko - Francúzsko (20.30)

streda 16. júla
voľný deň

štvrtok 17. júla
A-skupina: Taliansko - Gruzínsko (11.30), Grécko - Rusko (16.00), Čierna Hora - Rumunsko (19.00)
B-skupina: Francúzsko - Chorvátsko (13.00), Španielsko - Nemecko (14.30), Srbsko - Maďarsko (20.30)

piatok 18. júla
voľný deň

sobota 19. júla
A-skupina: Gruzínsko - Rusko (13.00), Rumunsko - Grécko (14.30), Taliansko - Čierna Hora (19.00)
B-skupina: Španielsko - Francúzsko (11.30), Chorvátsko - Srbsko (16.00), Nemecko - Maďarsko (20.30)

nedeľa 20. júla
voľný deň

pondelok 21. júla
A-skupina: Čierna Hora - Gruzínsko (11.30), Rusko - Rumunsko (13.00), Grécko - Taliansko (19.00)
B-skupina: Francúzsko - Nemecko (14.30), Srbsko - Španielsko (16.00), Maďarsko - Chorvátsko (20.30)

utorok 22. júla
voľný deň

streda 23. júla
štvrťfinále: A2 - B3 (19.00), A3 - B2 (20.30)
o 7. - 12. miesto: A5 - B6 (16.00), A6 - B5 (17.30)

štvrtok 24. júla
voľný deň

piatok 25. júla
semifinále: víťaz A2/B3 - B1 (19.00), víťaz A3/B2 - A1 (20.30)
o 7. - 10. miesto: víťaz A5/B6 - B4 (14.30), víťaz A6/B5 - A4 (16.00)
o 11. miesto (17.30)

sobota 26. júla
o 9. miesto (10.30), o 7. miesto (12.00), o 5. miesto (13.30)

nedeľa 27. júla
o 3. miesto (18.30), finále (20.30)

ŽENY

streda 16. júla
A-skupina: Veľká Británia - Grécko (13.00), Holandsko - Maďarsko (17.30)
B-skupina: Taliansko - Francúzsko (14.30), Rusko - Španielsko (16.00)

štvrtok 17. júla
voľný deň

piatok 18. júla
A-skupina: Veľká Británia - Holandsko (14.30), Maďarsko - Grécko (17.30)
B-skupina: Francúzsko - Španielsko (13.00), Rusko - Taliansko (16.00)

sobota 19. júla
voľný deň

nedeľa 20. júla
A-skupina: Holandsko - Grécko (14.30), Veľká Británia - Maďarsko (17.30)
B-skupina: Rusko - Francúzsko (13.00), Taliansko - Španielsko (16.00)

pondelok 21. júla
voľný deň

utorok 22. júla
štvrťfinále: A2 - B3 (16.30), A3 - B2 (18.00)
o 7. miesto: A4 - B4 (15.00)

streda 23. júla
voľný deň

štvrtok 24. júla
semifinále: víťazky A2/B3 - B1 (16.30), víťazky A3/B2 - A1 (18.00)
o 5. miesto (15.00)

piatok 25. júla
voľný deň

sobota 26. júla
o 3. miesto (16.30), finále (18.00)


fr;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.