statistika.webstranka.sk
13.06.2015 11:26:37 VODNÉ PÓLO-EH: Slovenky po veľkom obrate zdolali Srbky
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BAKU 13. júna (SITA) - Slovenské vodnopólové reprezentantky do 17 rokov si na I. európskych hrách v azerbajdžanskom Baku pripísali na konto prvé víťazstvo, keď po veľkom obrate zdolali v sobotňajšom dueli základnej B-skupiny rovesníčky zo Srbska tesne 9:8. Zverenky trénera Milana Henkricha pred záverečnou štvrtinou prehrávali o tri góly 4:7 a neskôr počas nej aj 6:8, no šnúrou troch presných zásahov sa napokon tešili z víťazstva. Víťazný gól slovenského výberu strelila tri minúty pred koncom Patrícia Krivdová. Mladé Slovenky v nedeľu nastúpia proti Francúzkam.

Výsledok - sobota:

VODNÉ PÓLO - DIEVČATÁ
B-skupina:
Srbsko - Slovensko 8:9 (1:0, 2:1, 4:3, 1:5)
Góly SR: Krivdová a Rybanská po 2, Baranovičová, Kačková, Kováčiková, Kurucová a Stankovianska po 1