www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
08.01.2016 11:00:57 Program ME 2016 v srbskom Belehrade
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BELEHRAD 8. januára (SITA) - Program 32. majstrovstiev Európy vo vodnom póle, ktoré sa od 10. do 23. januára 2016 uskutočnia v srbskom Belehrade:

nedeľa 10. januára
MUŽI
A-skupina: Španielsko - Slovensko (9.30), Čierna Hora - Holandsko (18.15)
B-skupina: Francúzsko - Malta (16.45), Chorvátsko - Srbsko (20.30)
ŽENY
A-skupina: Portugalsko - Grécko (11.00), Rusko - Turecko (12.30), Holandsko - Maďarsko (15.15)

pondelok 11. januára
MUŽI
C-skupina: Gruzínsko - Rumunsko (9.30), Nemecko - Taliansko (18.45)
D-skupina: Rusko - Turecko (15.45), Maďarsko - Grécko (20.15)
ŽENY
B-skupina: Chorvátsko - Španielsko (11.00), Taliansko - Francúzsko (12.30), Srbsko - Nemecko (17.15)

utorok 12. januára
MUŽI
A-skupina: Slovensko - Holandsko (9.30), Čierna Hora - Španielsko (18.45)
B-skupina: Francúzsko - Chorvátsko (17.15), Srbsko - Malta (20.15)
ŽENY
A-skupina: Portugalsko - Rusko (11.00), Turecko - Holandsko (12.30), Grécko - Maďarsko (15.45)

streda 13. januára
MUŽI
C-skupina: Nemecko - Gruzínsko (9.30), Rumunsko - Taliansko (18.45)
D-skupina: Turecko - Grécko (15.45), Maďarsko - Rusko (20.15)
ŽENY
B-skupina: Španielsko - Francúzsko (11.00), Nemecko - Taliansko (12.30), Chorvátsko - Srbsko (17.15)

štvrtok 14. januára
MUŽI
A-skupina: Španielsko - Holandsko (17.15), Čierna Hora - Slovensko (18.45)
B-skupina: Chorvátsko - Malta (9.30), Francúzsko - Srbsko (20.15)
ŽENY
A-skupina: Holandsko - Portugalsko (11.00), Maďarsko - Turecko (12.30), Rusko - Grécko (15.45)

piatok 15. januára
MUŽI
C-skupina: Gruzínsko - Taliansko (17.15), Nemecko - Rumunsko (18.45)
D-skupina: Maďarsko - Turecko (9.30), Rusko - Grécko (20.15)
ŽENY
B-skupina: Taliansko - Chorvátsko (11.00), Francúzsko - Nemecko (12.30), Srbsko - Španielsko (15.45)

sobota 16. januára
MUŽI
osemfinále: A1 - B4 (9.30), A2 - B3 (17.15), B1 - A4 (18.45), B2 - A3 (20.15)
ŽENY
A-skupina: Portugalsko - Maďarsko (11.00), Grécko - Turecko (12.30), Rusko - Holandsko (15.45)

nedeľa 17. januára
MUŽI
osemfinále: C1 - D4 (9.30), D1 - C4 (17.15), C2 - D3 (18.45), D2 - C3 (20.15)
ŽENY
B-skupina: Chorvátsko - Francúzsko (11.00), Španielsko - Nemecko (12.30), Srbsko - Taliansko (15.45)

pondelok 18. januára
MUŽI
štvrťfinále: víťaz A1/B4 - víťaz C2/D3 (18.45), víťaz B1/A4 - víťaz D2/C3 (20.15)
skupina o 9. - 16. miesto: zdolaný A1/B4 - zdolaný C2/D3 (9.30), zdolaný B1/A4 - zdolaný D2/C3 (11.00)
ŽENY
A-skupina: Portugalsko - Turecko (12.30), Holandsko - Grécko (15.45), Maďarsko - Rusko (17.15)

utorok 19. januára
MUŽI
štvrťfinále: víťaz C1/D4 - víťaz A2/B3 (18.45), víťaz D1/C4 - víťaz B2/A3 (20.15)
o 9. - 16. miesto: zdolaný C1/D4 - zdolaný A2/B3 (9.30), zdolaný D1/C4 - zdolaný B2/A3 (11.00)
ŽENY
B-skupina: Chorvátsko - Nemecko (12.30), Taliansko - Španielsko (15.45), Francúzsko - Srbsko (17.15)

streda 20. januára
MUŽI
semifinále: víťazi z pondelkových štvrťfinále (20.15), o 5. - 8. miesto: zdolaní z pondelkových štvrťfinále (18.45), o 9. - 12. miesto (10.30), o 13. - 16. miesto (9.00)
ŽENY
štvrťfinále: A4 - B1 (12.00), A1 - B4 (13.30), A2 - B3 (15.45), A3 - B2 (17.15)

štvrtok 21. januára
MUŽI
semifinále: víťazi z utorkových štvrťfinále (20.15), o 5. - 8. miesto: zdolaní z utorkových štvrťfinále (18.45), o 9. - 12. miesto (10.30), o 13. - 16. miesto (9.00)
ŽENY
semifinále: víťaz A1/B4 - víťaz A3/B2 (15.45), víťaz A2/B3 - víťaz A4/B1 (17.15)
o 5. - 8. miesto: zdolaný A1/B4 - zdolaný A3/B2 (13.30), zdolaný A2/B3 - zdolaný A4/B1 (12.00)

piatok 22. januára
MUŽI
o 13. miesto (10.30), o 15. miesto (9.00)
ŽENY
finále (20.15), o 3. miesto (18.45), o 5. miesto (17.15), o 7. miesto (15.45), o 9. miesto (13.30), o 11. miesto (12.00)

sobota 23. januára
MUŽI
finále (17.45), o 3. miesto (16.15), o 5. miesto (13.30), o 7. miesto (12.00), o 9. miesto (10.30), o 11. miesto (9.00)


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.