www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2016

Výsledky

Konečné poradie Extraligy mužov:
1. KVP Nováky
2. Slávia UK Bratislava
3. ŠH HORNETS Košice
4. ŠKP Modri Draci Košice
5. KVP Komárno
6. PIRANA SC Topoľčany
7. KVP Kúpele Piešťany
8. VK Žraloci Žilina

Play off finále, stav na zápasy: (hrá sa na 3 víťazstvá)
o 1.miesto: KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 3:0
o 3.miesto: ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice 3:0

Play off Finále, 3.zápas, 29.05.2016:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 12:8 (2:3,5:0,4:3,1:2)
Play off Finále, 2.zápas, 27.05.2016:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 5:10 (1:4,2:1,1:4,1:1)
Play off Finále, 1.zápas, 25.05.2016:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 16:6 (2:0,6:3,4:1,4:2)

Play off Semifinále, konečný stav na zápasy: (hrá sa na 3 víťazstvá)
KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 3:0
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 3:0

Play off Semifinále, 3.zápas, 15.05.2016:
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 11:3 (3:1,5:0,2:2,1:0)
Play off Semifinále, 2.zápas, 13.05.2016:
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 4:8 (0:0,2:4,0:2,2:2)
Play off Semifinále, 1.zápas, 11.05.2016:
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 8:6 (1:1,4:1,3:1,0:3)


Nadstavbová časť:
Tabuľka Nadstavbovej časti Extraligy:
1. KVP Nováky 16 15 0 1 234:93 30
2. Slávia UK Bratislava 16 10 2 4 156:109 22
3. ČH Hornets Košice 16 7 2 7 136:140 16
4. ŠKP MD Košice 16 5 2 9 132:150 12

6.kolo, 23.04.2016, :
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 10:5 (3:0,2:3,2:0,3:2)
5.kolo, 16.04.2016, :
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 11:6 (2:1,3:1,2:2,4:2)
4.kolo, 12.03.2016, :
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 9:6 (1:1,2:2,2:1,4:2)
3.kolo, 04.03.2016, :
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 6:7 (0:1,2:3,3:1,1:2)
2.kolo, 27.02.2016, :
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 9:9 (5:1,0:3,2:3,2:2)
1.kolo, 20.02.2016, :
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 5:9 (2:3,1:2,2:2,0:2)

Tabuľka Základnej časti Extraligy:
1. KVP Nováky 10 9 0 1 164:62 18
2. ČH Hornets Košice 10 7 1 2 102:79 15
3. Slávia UK Bratislava 10 7 1 2 107:66 15
4. ŠKP MD Košice 10 4 0 6 95:95 8
5. KVP Komárno 10 2 0 8 69:136 4
6. Pirana SC Topoľčany 10 0 0 10 56:155 0

10.kolo, 12.12.2015:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 7:4 (1:1,2:1,2:1,2:1)
9.kolo, 05.12.2015:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 13:9 (3:1,3:4,5:2,2:2)
8.kolo, 27.11.2015:
Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany 17:5 (4:1,4:2,6:0,3:2)
7.kolo, 14.11.2015:
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 9:8 (2:2,3:2,2:3,2:1)
6.kolo, 06.11.2015:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 17:5 (3:1,7:0,4:2,3:2)
5.kolo, 31.10.2015:
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 6:9 (0:1,2:1,1:3,3:4)
4.kolo, 24.10.2015:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 9:8 (2:3,1:3,1:2,5:0)
3.kolo, 16.10.2015:
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 4:15 (0:5,2:2,2:4,0:4)
2.kolo, 10.10.2015:
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 7:7 (1:2,2:1,2:3,2:1)
1.kolo, 03.10.2015:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:9 (3:3,1:3,0:1,1:2

Slovenský pohár 2016, Nováky, Piešťany 18-20.09.2015

Konečná tabuľka Slovenský pohár 2016:
1. KVP NCHZ Nováky
2. Slávia UK Bratislava
3. ŠKP Modrí Draci Košice
4. ČH HORNETS Košice
5. KVP Komárno
6. PVK Vrútky
7. Pirana SC Topoľčany
8. KVP Kúpele Piešťany

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 12:8 (3:2,4:2,4:3,1:1)
o 3.miesto:
ČH HORNETS Košice - ŠKP Mordí Draci Košice 6:8 (1:4,1:2,1:1,3:1
o 5.miesto:
KVP Komárno - PVK Vrútky 11:7 (2:2,2:1,4:3,3:1)
o 7.miesto:
PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany 13:10 (1:2,2:0,6:4,4:4)

Základná skupina "B", Piešťany:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 18:3 (2:0,7:0,5:2,4:1)
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 5:10 (2:2,1:2,0:3,2:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 18:10 (7:3,4:2,4:2,3:3)


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Gyurcsi Gejza 1976
2. Korauš Tomáš 1981
3. Hruška Michal 1982
4. Kratochvíl Michal 1983
5. Hruška Vladimír 1983
6. Brezina Michal 1985
7. Nedbal Peter 1988
8. Strunga Samuel 1989
9. Prelovský Róbert 1990
10. Nezhyba Lukáš 1993
11. Jurík Richard 1996
12. Tkáč Patrik 1996
13. Zeman Mikuláš 1996
14. Zvolenský Šimon 1996
--- -------------------------- ------
15. Plvan Peter 1997
16. Kováčik Peter 1997
17. Tkáč Peter 1998
18. Haveta Martin 1998
19. Števaňák Peter 1998
20. Kocák Andrej 1998
21. Turanský Daniel 1998
22. Okanovič Senad 1999
23. Berger Adam 1999
24. Valent Michal 1999

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Hudec Michal
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.