www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Turnaje - Slávia UK Bratislava - pozvánky

 
Extraliga muži - úvodné domáce zápasy v sezóne 2008-2009  

ilustračné foto Slávia UK Bratislava, oddiel vodného póla Vás pozýva na 4. a 5. kolo EMM vodnopólovej Extraligy mužov, ktoré sa uskutočnia v dňoch 5. a 6.12.2008 na krytej plavárni Pasienky. Domáca Slávia UK Bratislava privíta vo svojom bazéne družstvo KVP NCHZ Nováky a ŠK Topvar Topoľčany.

Domáci, ktorí podľa papierových predpokladov sú kandidáti na medailu, budú chcieť dokázať, že oproti minulej sezóne sú výkonnostne na tom lepšie. V prvých troch kolách však v košickom bazéne súperom podľahli a tak im neostáva nič iné, ako svoje ambície v domácej vode potvrdiť dvoma víťazstvami.

Budú to však mať ťažké hlavne v prvom z dvojice zápasov, keď si zmerajú sily s družstvom z Novák. Chemici, ktorý už druhý rok na začiatku sezóny vzbudzujú pochybnosti o sile ich družstva naopak podali v prvých kolách výborné výkony a priniesli si z troch zápasov z východu republiky dve víťazstvá. Súboj teda nebude mať favorita a jeho výsledok veľa napovie o skutočnej sile oboch družstiev.

V druhom zápase bude súperom domácej Slávie UK kolektív pólistov z Topoľčian. V minulom roku Topoľčany dlho siahali po historickej medaile, avšak tohto roku sú papierovo najslabším účastníkom najvyššej súťaže. Domácim však body určite ľahko neodovzdajú, keď po prvých kolách sú síce rovnako bez bodov, ale minimálne v jednom zápase naznačili, že sa vedia zomknúť a prípadne menej koncentrovanému súperovi aj body uchmatnúť. Slávia UK tak po nie najlepšom štarte sezóny, keď zlyhala hlavne strelecky, mala by ukázať, že papierové predpoklady dokáže postupom sezóny aj napĺňať a pretaviť ich do potrebných bodov.

Príďte sa pozrieť na novopostavené domáce družstvo a povzbudiť ho na ceste za prvými víťazstvami!

Začiatok stretnutí:

krytá plaváreň Pasienky
piatok 05.12.2008
18,15 h. Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky

sobota 06.12.2008
18,30 h. Slávia UK Bratislava - ŠK Topvar Topoľčany
pozvánka >>>


staršie pozvánky na turnaje >>>