www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Summerbeach RUDAVA - Plážové vodné pólo

AKCIA LETA: SUMMERBEACH RUDAVA 2008 - 7 športov aj plážové vodné pólo!  

Športovo – hudobný festival Summerbeach Rudava ani tento rok nebude chýbať v sieti najväčších letných podujatí. Fanúšikov isto poteší, že obľúbený festival bude trvať až štyri dni. Dvanásty ročník otvorí svoje brány už vo štvrtok 24. júla veľkou hudobnou párty, festival tradične ukončia finálové zápasy športových turnajov v nedeľu poobede 27. júla 2008.

Podujatie je známe hlavne svojou originálnou pestrosťou a zmesou hudobného a športového vyžitia. Na festivale budú tento rok k dispozícii až 4 hudobné scény (Main Stage, Electronic Stage, Zion Stage a Chillout Stage), 7 športových megaturnajov (beachvolejbal, plážový futbal, plážové vodné pólo, paintbal, plávanie, plážový rafting a stolný futbal) s účasťou 1.500 rekreačných športovcov (registrácie na www.rudava.sk), sprievodný program s bláznivými diváckymi súťažami, kinom, diskusiami a veľa ďalšieho.

V hudobnej časti zatiaľ potvrdili účasť na hlavnom pódiu: poľská punková legenda FARBEN LEHRE (PL), POLEMIC, KRYŠTOF (cz), PANNONIA ALLSTAR SKA ORCHESTRA (hu), Vidiek, Para, Lavagance, Chiki Liki Tu-a, Zuzana Smatanová, Slobodná Európa, Tleskač (cz), Nocadeň, Mango Molas, Hudba z Marsu, Pressburger Klezmer Band, Diego, PBH Club (at), Karpatské Chrbáty, HT, Plus Mínus, Amphibios, Peoples a veľa iných. Pre priaznivcov chillout-u, elektronickej hudby či ska reggae budú pripravené tri ďalšie hudobné scény na ktorých vystúpi viac ako 30 dj´s, mc´s.

Za posledných 11 rokov vyrástla táto akcia na celoslovenský festival plný dobrej hudby, zábavy a športového vyžitia s účasťou viacerých zahraničných návštevníkov. Už niekoľko rokov je podujatie klasifikované ako jedno z TOP podujatí v strednej Európe v kategórii „sport & fun“. V tomto roku sa očakáva opäť rekordná návšteva 8-10.000 denných návštevníkov, viac ako 25.000 návštevníkov za celý festival. Festival je atraktívny, okrem samotnej produkcie a prekrásnym prostredím, aj rôznymi sprievodnými akciami – vodný futbal, diskusná aréna, rôzne exhibície známych osobností, atrakcie, plné vrece originálnych súťaží ako „Pretiahni ma na Rudave!“ - preťahovanie lanom :), „Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou“, „Miss Rudava“ či „Hitparáda ksixtov“ .. Na festivale bude pripravené veľké množstvo gastronomických stánkov, barov, rýchlych výčapov, bude pripravené tradičné ubytovanie v stanovom mestečku, veľkokapacitné parkovisko, kyvadlová doprava z vlakovej stanice, FEST BUS priamo z Bratislavy.

Na Rudavu sa tento rok opäť oplatí prísť! Viac informácii na www.rudava.sk.english version Summerbeach 2008 (13 Kb)AKCIA LETA: Letný festival SUMMERBEACH RUDAVA 2007
aj s najväčším turnajom v plážovom vodnom póle!
 

V poradí už III.ročník turnaja v plážovom vodnom póle Summerbeach Waterpolo Tournament 2007 sa uskutoční opäť v rámci celoslovenského hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava 2007 v termíne 27.-29.júla 2007 na tradičnom festivalovom mieste v pôsobivom rekreačnom stredisku Rudava pri obci Malé Leváre (za Malackami). Organizátori v tomto roku očakávajú rekordnú účasť vyše 1.000 športovcov, nakoľko sa k turnajom v plážovom vodnom póle, volejbale a futbale pridáva aj veľký turnaj v atraktívnom paintballe a plavecké súťažné disciplíny. Na festivale, okrem športových disciplín, bude prichystaný aj bohatý hudobný a spoločenský program. Na 4 hudobných scénach vystúpi 100 účinkujúcich kapiel, dj-ov či tanečných súborov, pripravených bude aj veľa atrakcií a bláznivých súťaži ako "Pretiahni ma na Rudave!" (preťahovanie družstiev lanom), Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou, Toi Toi Bobrík Cup (súťaž v pití piva bez použitia toalety).. a veľa iných. Organizátori očakávajú okolo 8 až 10 tisíc návštevníkov denne. Areál festivalu sa nachádza v pôsobivej lokalite rekreačného strediska, športovú časť festivalu ohraničuje z jednej časti štrkové jazero, z druhej časti borovicový les. Festival je trojdňový, ubytovanie je možné v dvoch stanových mestečkách, prípadne aj v bungalovoch kempingu rekreačného strediska (cca 12 minút pešej chôdzi, treba rezervovať pár mesiacov vopred priamo na Obecnom úrade v Malých Levároch), treťou možnosťou ubytovania je bývanie v blízkom okolí (hotely, penzióny, súkromie). Na podujatí bude veľa gastronomických a občerstvovacích stánkov, pripravené budú aj mobilné toalety a sprchy, o pohodlie návštevníkov sa budú starať profesionálne zložky v oblasti bezpečnosti, zdravotnej starostlivosti, požiarnej ochrany a iné. Oficiálnou stránkou festivalu je www.rudava.sk. Prihlasovanie na turnaj začne od 1.mája 2006 výhradne prostredníctvom formulára na festivalovej stránke. Všetci sa tešíme :)

Víťazi 3. ročníka plážového vodného póla.

english version Summerbeach 2007 (13 Kb)Najväčší turnaj v plážovom póle - Summerbeach 2006, 21.-23.júl 2006
 

S veľkou radosťou oznamujeme všetkým hráčom, fanúšikom a priateľom vodného póla, že II.ročník turnaja v plážovom vodnom póle sa uskutoční opäť v rámci hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava 2006 v termíne 21.-23.júle 2006 na tradičnom festivalovom mieste v pôsobivom rekreačnom stredisku Rudava pri obci Malé Leváre (za Malackami). Minuloročná premiéra sa skončila nad očakávanie dobre, zakomponovanie póloveho turnaja do festivalového programu prišlo v hodine dvanástej (necelý mesiac pred festivalom).

V tomto roku bude festival Summerbeach oslavovať svoje jubilejné 10.narodeniny, vystúpiť by malo cca 30 hudobných kapiel, mal by sa odohrať aj mega beachvolejbavý turnaj (v minulom roku 162 družstiev) ako aj novinka - turnaj v plážovom futbale. Okrem toho bude podujatie spestrené bohatým sprievodným programom, rôznymi diváckymi bláznivými súťažiami, diskotékami, fun parkom, diskusnou arénou.. Samozrejmosťou bude stanové mestečko, gastronomické stánky, sociálne zariadenia, kyvadlová doprava.. V minulom roku sa prišlo na festival porieť cca 4.000 ľudí denne, v tomto roku očakávame návštevu 5-6 tis. návštevníkov denne.

Oficiálnou stránkou festivalu je www.rudava.sk. Prihlasovanie na turnaj začne od 1.mája 2006 výhradne na festivalovej stránke. Všetci sa tešíme :)

Toshiba Summerbeach 2005 aj s plážovým vodným pólom  

Ak máte radi slnko, vodu, piesočnaté pláže, dobrú muziku a šport, určite zájdite v termíne od 22.júla do 24.júla 2005 do rekreačného strediska Rudava pri Malých Levároch (za Malackami). V predposledný júlový víkend sa tam začína už 9.ročník populárneho letného hudobno-športového festivalu Toshiba Summerbeach Rudava 2005. Jeho súčasťou je okrem mnohých sprievodných súťaží aj hudobný festival, na ktorom vystúpi 26 kapiel ako Desmod, Mňága a Ždorp (cz), Para, Ska-Pra Šupina, Ska2tonics, Vetroplach, Polemic, Nocadeň, Chiki Liki Tu-a, Zina & Stereophonic Punx (cz), No Gravity, The Bridge, Cliché, Puding Pani Elvisovej a iné.

Počas festivalu sa uskutoční historická premiéra plážového vodného póla na Slovensku! Turnaj v plážovom vodnom póle bude prebiehať cez víkend (23.-24.júl) v kategóriach muži a ženy (každá kategória rozdelená na aktívnych hráčov a amatérov). Záujemcovia, prihláste sa vopred na oficiálnej stránke festivalu www.rudava.sk (prihlasovanie spustené od 11.júla)! Družstvo tvoria 4 hráči starší ako 16 rokov, štartovné je 200 Sk na osobu (v cene celofestivalová permanentka na 3 dni v hodnote 280 Sk + občerstvenie).

Bonbónikom bude nesporne aj súťaž mladých kapiel MakeZ Star 2005, 2x nočné Disko Party, vodný futbal, čajovňa, casting agentúry M-Choice, medzinárodný otvorený turnaj v plážovom volejbale, v prebiehajúcej sezóne najväčší na Slovensku s počtom družstiev max.192, na ktorom sa môže zúčastniť ktokoľvek od 16 rokov. Návštevníci sa môžu tešiť aj na celý rad bláznivých sprievodných súťaží ako Pretiahni ma na Rudave!, Cobra tuning Karaoke Show, Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou, Miss Bikiny Rudava, tombola a iné..

Veľkou výhodou pre návštevníkov festivalu Toshiba Summerbeach 2005 je tesná blízkosť jazera a kempingu rekreačného zariadenia od festivalového areálu, kde sa dá ubytovať v bungalovoch a hlavne v stanoch. Pripravené bude aj tradičné stanové mestečko nachádzajúce sa hneď za bránami festivalu - cena za stanovanie na osobu je len 40 korún na celý festival, bezplatná kyvadlová doprava zo železničnej stanice Veľké Leváre, občerstvovacie a gastro stánky. Organizátorom festivalu je agentúra Maverick Rock Production, ktorá tvrdí, že podujatie na Rudave bude zrejme jedným z najväčších v strednej Európe v kategórii počet družstiev a spoločenský program. Očakávaná návšteva: 3 až 5 tisíc návštevníkov denne.

V predpredaji /Ticketportal.sk a Eventim.sk/ si môžete zakúpiť celofestivalovú permanentku len za 230 korún, na mieste za 280 korún. Denné vstupné na mieste do celého areálu je 150 korún, vstupné iba do beachvolejbalového areálu stojí denne 20 korún. Viac informácii o festivale nájdete na www.rudava.sk.

Víťazi 1. ročníka plážového vodného póla.  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.