www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2020

Play Off:
Finále:
5.zápas, 27.06.2020:
4.zápas, 24.06.2020:
3.zápas, 20.06.2020:
2.zápas, 17.06.2020:
1.zápas, 13.06.2020:
Semifinále:
5.zápas, 30.05.2020:
4.zápas, 27.05.2020:
3.zápas, 23.05.2020:
2.zápas, 20.05.2020:
1.zápas, 16.05.2020:

Nadstavbová časť:
6.kolo, 25.04.2020:
5.kolo, 18.04.2020:
4.kolo, 04.04.2020:
3.kolo, 14.03.2020:
2.kolo, 07.03.2020:
1.kolo, 29.02.2020:

Základná časť:
12.kolo, 16.02.2020:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice : (:,:,:,:)
11.kolo, 15.02.2020:
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice : (:,:,:,:)
10.kolo, 02.02.2020:
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky : (:,:,:,:)
9.kolo, 01.02.2020:
Slávia UK Bratislava - Olympia Košice : (:,:,:,:)
8.kolo, 01.12.2019:
Slávia UK Bratislava má voľno
7.kolo, 30.11.2019:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
6.kolo, 17.11.2019:
Olympia Košice - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
5.kolo, 16.11.2019:
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
4.kolo, 10.11.2019:
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
3.kolo, 09.11.2019:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
2.kolo, 27.10.2019:
Slávia UK Bratislava má voľno
1.kolo, 25.10.2019 (preložené z 26.10.2019):
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky : (:,:,:,:)

Slovenský pohár 2020, Košice, 20-22.09.2019

Konečná tabuľka Slovenský pohár 2020:
1. ŠK Hornets Košice
2. Slavia UK Bratislava
3. KVP Nováky
4. Olympia Košice
5. ŠKP MD Košice
6. KVP Kúpele Piešťany
7. PVK Vrútky
8. ESA Žilina

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
Slavia Uk Bratislava - SK Hornets Košice 5:7 (2:1,0:1,2:3,1:2)
o 3.miesto:
Olympia Košice - KVP Nováky 10:14 (2:2,2:4,2:4,4:4)
o 5.miesto:
KVP Kúpele Piešťany - ŠKP MD Košice 12:15p (2:3,0:3,4:3,5:2-1:3)
o 7.miesto:
PVK Vrútky - ESA Žilina 10:8 (0:1,2:3,5:2,3:2)

Základná skupina "A":
ŠK Olympia Košice - Slávia UK Bratislava 3:15 (0:3,2:5,1:4,0:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 14:3 (3:1,3:0,5:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 26:4 (5:2,6:1,6:0,9:1)

Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Korauš Tomáš 1981
2. Hruška Michal 1982
3. Kratochvíl Michal 1983
4. Hruška Vladimír 1983
5. Brezina Michal 1985
6. Vaňo Stanislav 1987
7. Nedbal Peter 1988
8. Huttner Sanchez Guillermo 1993
9. Martanovič Róbert 1995
10. Tkáč Patrik 1996
11. Kulcsár Peter 1996
12. Ševc Andrej 1997
13. Kováčik Peter 1997
14. Pieter Radovan 1998
15. Baranovič Ján 1998
16. Turanský Daniel 1998
17. Okanovič Senad 1999
18. Hansstein Dávid 2000
19. Mistrík Adam 2000
20. Ivan Jakub 2001
21. Horváth Adrián 2001
22. Ghorbanikia Arsham 2001
23. Šaghy Tibor 2002
24. Hacaj Adam 2002
25. Kajtor Ryan 2003
26. Polek Richard 2003
27. Vykouk Branislav 2003

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Sári Tomáš
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.