www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - juniori - sezóna 2008

Výsledky

Konečná tabuľka:
1. ŠKP Košice 15 14 1 0 227:80 29
2. KVP Komárno 15 10 2 3 177:116 22
3. KVP NCHZ Nováky 15 10 1 4 199:116 21
4. Slávia UK Bratislava 15 4 1 10 94:199 9
5. PVP Vrútky 15 3 1 11 97:170 7
6. ATU Košice 15 1 0 14 73:186 2

NL, 3.turnaj, (východ - ŠKP Košice) 27.-29.6.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ATU Košice 10:7 (5:2,0:1,3:2,2:2)
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 7:25 (2:8,2:3,0:6,3:8)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 20:3 (3:1,3:0,7:2,7:0)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 5:13 (0:6,1:3,4:1,0:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 16:8 (4:2,2:3,7:1,3:2)

NL, 2.turnaj, (stred - NCHZ Nováky) 30.5.-1.6.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 8:7 (2:2,0:1,5:1,1:3)
ATU Košice - Slávia UK Bratislava 4:11 (1:2,0:3,2:4,1:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 9:13 (3:5,1:3,4:2,1:3)
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 3:18 (1:4,1:2,1:6,0:6)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 31:6 (10:0,5:0,9:3,7:3)

NL, 1.turnaj, (západ - Komárno) 23-25.5.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 6:14 (2:3,2:2,1:3,1:6)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 11:2 (2:0,1:1,4:1,4:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 5:11 (0:1,2:4,0:4,3:2)
ATU Košice - Slávia UK Bratislava 4:6 (1:3,2:0,1:1,0:2)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 5:5 (1:0,2:3,1:0,1:2)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. KVP Komárno 6 6 0 0 97:37 12
2. Slávia UK Bratislava 6 3 0 3 78:46 6
3. KVP Kúpele Piešťany 6 0 0 6 29:121 0

OS, 3.turnaj, Piešťany 8.-9.3.2008
Výsledky:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 3:15 (1:2,0:3,2:3,1:7)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 10:7 (2:2,0:3,2:0,6:2)

OS, 2.turnaj, Bratislava 16.-17.2.2008
Výsledky:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 3:22 (1:3,1:7,0:5,1:7)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 10:4 (1:2,3:1,2:1,4:0)

OS, 1.turnaj, Komárno 8.12.2007
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 21:5 (5:1,3:0,8:2,5:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 9:14 (3:6,1:2,2:4,3:2)



Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Strunga Samuel 1989
2. Kováč Ján 1989
3. Krempaský Michal 1989
4. Hideghéty Peter 1989
5. Radič Peter 1989
6. Radič Pavol 1989
7. Danko Adam 1990
     
8. Čevela Jakub 1991
9. Strunga Martin 1991
10. Ružička Jaroslav 1991
11. Pintér Tomáš 1991
12. Jančár Marián 1991
13. Nosko Martin 1991
14. Labai Martin 1992
15. Krúpa Juraj 1992
16. Krumpál Rudolf 1992
17. Pausewang Filip 1992
     
18. Plvan Vladimír 1993
19. Kozmér Lukáš 1993
20. Pleško Jakub 1993
21. Hovorka Martin 1993
22. Zubáľ Richard 1994
23. Suran Simon 1994

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Brezina Michal
Vedúci družstva: Gogola Miroslav
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.