www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - kadeti - sezóna 2013

1.Národná liga

Tabuľka po 4.kole:
1. KVP NCHZ Nováky 9 9 0 0 128:59 18
2. ŠKP Košice 12 9 0 3 144:76 18
3. Slávia UK Bratislava 9 4 0 5 53:84 8
4. KVP Komárno 9 2 0 7 69:125 4
5. PIRANA SC Topoľčany 9 0 0 9 39:99 0


NL 7.turnaj, 22-23.06.2013 u prvého po 5.turnajoch
NL 6.turnaj, 08-09.06.2013 u druhého po 5.turnajoch

NL 2.turnaj, Komárno, 09-10.03.2013 (pauzuje ŠKP Košice)

NL 4.turnaj, Košice, 18-19.05.2013 (pauzuje Nováky)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 5:8 (0:3,2:0,1:1,2:4)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 1:13 (0:6,0:1,1:3,0:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 6:7 (1:2,2:1,1:1,2:3)
NL 3.turnaj, Topoľčany, 20-21.04.2013 (pauzuje Bratislava)
NL 5.turnaj, Nováky, 01-02.06.2013 (pauzuje Komárno)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 10:3 (4:0,2:1,2:0,2:2)
KVP NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 15:5 (8:0,1:1,3:2,3:2)
Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany 11:1 (2:0,2:1,3:0,4:0)
NL 1.turnaj, Bratislava, 08-09.12.2012 (pauzuje Topoľčany)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 10:8 (4:2,2:2,2:3,2:1)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 7:3 (0:1,3:0,2:2,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 5:9 (0:1,0:4,3:4,2:0)

Zimné majstrovstvá SR, Nováky 22-25.11.2012
Konečná tabuľka Zimné majstrovstvá SR:
1. KVP NCHZ Nováky 7 7 0 0 102:41 14
2. ŠKP Košice 7 6 0 1 78:32 12
3. PIRANA SC Topoľčany 7 4 0 3 64:52 8
4. KVP Komárno 7 4 0 3 69:76 8
5. Slávia UK Bratislava 7 3 1 3 49:57 7
6. ČH HORNETS Košice 7 2 0 5 32:62 4
7. PVK Vrútky 7 1 1 5 49:72 3
8. KVP Kúpele Piešťany 7 0 0 7 37:88 0

Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 14:8 (2:1,2:2,6:1,4:4)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 10:5 (4:2,3:1,0:2,3:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 10:11 (1:2,2:4,4:3,3:2)
KVP NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 12:4 (4:0,3:2,4:2,1:0)
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 10:1 (2:1,3:0,1:0,4:0)
PVK Vrútk - Slávia UK Bratislava 10:10 (2:3,3:3,2:4,3:0)
Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany 6:5 (1:3,1:0,1:0,3:2)

Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Zvolenský Šimon 1995
2. Labuda Šimon 1996
3. Zeman Mikuláš 1996
4. Jurík Richard 1996
5. Butáš Adam 1997
6. Dobosy Marián 1997
7. Sojka Viktor 1997
8. Karel Filip 1997
9. Plvan Peter 1997
10. Osovtsov Arkadij 1997
11. Slezák Peter 1997
12. Kováčik Peter 1997
13. Škultéty Filip 1998
14. Jurík Norbert 1998
15. Haidari Viliam 1998
16. Tkáč Peter 1998
17. Haveta Martin 1998
18. Hojstrič Andrej 1998
19. Jovanovič Filip 1998
20. Kocák Andrej 1998
21. Ondrus Jakob 1998
22. Turanský Daniel 1998
23. Okanovič Senad 1999

Tréner: Bohuš Róbert
Asistent: Plvan Jaroslav
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.