www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - kadeti - sezóna 2014

Konečná tabuľka 1.Národnej ligy:
1. KVP Nováky 12 7 3 2 122:100 24
2. ČH HORNETS Košice 12 7 1 4 101:93 22
3. ŠKP Modrí draci Košice 12 2 4 6 101:117 10
4. Sláia UK Bratislava 12 2 4 6 92:106 10

NL 4.turnaj, 14-15.06.2014 ČH HORNETS Košice
ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava 13:13 (3:3,2:2,4:4,4:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 8:8 (3:0,3:4,1:1,1:3)
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 7:4 (2:0,1:1,2:3,2:0)
NL 3.turnaj, 10-11.05.2014 NCHZ Nováky
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 14:8 (4:2,0:3,4:3,6:0)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice 7:9 (1:2,1:1,3:2,2:4)
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 8:7 (2:2,1:1,2:2,3:2)
NL 2.turnaj, 29-30.3.2014 ŠKP Modrí draci Košice (prel.z 15-16.03.2014)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 7:8 (1:3,2:1,3:2,1:2)
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 10:6 (2:1,4:1,4:1,0:3)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice 5:8 (0:1,2:3,2:2,1:2)
NL 1.turnaj, 08-09.02.2014 Bratislava
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 11:11 (1:1,3:3,4:5,3:2)
ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava 5:5 (2:1,2:1,0:1,1:2)
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 6:10 (3:2,1:2,0:4,2:2)

Konečná tabuľka 2.Národnej ligy:
1. Pirana SC Topoľčany 12 10 0 2 128:102 18
2. Slávia PU Prešov 12 8 0 4 107:96 24
3. KVP Kúpele Piešťany 12 5 0 7 103:99 15
4. PVK Vrútky 12 2 0 10 89:130 6


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. NCHZ Nováky 6 6 0 0 70:26 18
2. Sláia UK Bratislava 6 3 1 2 60:52 10
3. Pirana SC Topoľčany 6 1 1 4 47:71 4
4. KVP Kúpele Piešťany 6 1 0 5 38:66 3

OS, 2.turnaj, Nováky 07-08.12.2013
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 5:11 (2:3,1:5,1:3,1:0)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 8:11 (3:2,1:4,1:3,3:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 4:12 (1:1,1:6,0:3,2:2)
OS, 1.turnaj, Topoľčany 02-03.11.2013
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 9:5 (3:1,1:2,2:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 17:10 (3:3,5:2,6:2,3:3)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 10:10 (0:3,2:2,3:3,5:2)

Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Sojka Viktor 1997
2. Karel Filip 1997
3. Plvan Peter 1997
4. Osovtsov Arkadij 1997
5. Slezák Peter 1997
6. Kováčik Peter 1997
7. Škultéty Filip 1998
8. Jurík Norbert 1998
9. Haidari Viliam 1998
10. Tkáč Peter 1998
11. Haveta Martin 1998
12. Kiss Horst 1998
13. Hojstrič Andrej 1998
14. Škoda Samuel 1998
15. Jovanovič Filip 1998
16. Kocák Andrej 1998
17. Turanský Daniel 1998
18. Števaňák Peter 1998
19. Rozvadský Matúš 1998
--- -------------------------- ------
20. Okanovič Senad 1999
21. Berger Adam 1999
22. Horváth Michal 1999
23. Kremnický Adrián 1999
24. Kmeťko Lukáš 1999
25. Valent Michal 1999
26. Hansstein David 2000

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Nedbal Peter
Vedúci družstva: Strunga Samuel
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.