www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2010

Výsledky

Konečná tabuľka Národnej ligy starších žiakov:
1. NCHZ Nováky 22 22 0 0 455:83 44
2. KVP Komárno 22 15 0 7 230:166 30
3. ŠKP Košice 22 9 1 12 165:200 19
4. Slávia UK Bratislava 22 5 1 16 113:266 11

4.turnaj 1.NL, Nováky, 15-16.05.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 0:30 (0:12,0:1,0:10,0:7)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 14:9 (6:3,3:2,2:3,3:1)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 8:5 (2:2,2:2,3:0,1:1)
3.turnaj 1.NL, Komárno, 01-01.05.2010
Výsledky:
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 8:5 (2:0,2:2,2:3,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 2:18 (0:4,0:5,1:6,1:3)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 2:16 (0:8,1:4,0:2,1:2)
2.turnaj 1.NL, Košice, 20-21.03.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 3:21 (0:7,1:3,1:5,1:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 5:10 (2:4,1:3,1:2,1:1)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 5:7 (2:0,2:2,1:4,0:1)
1.turnaj 1.NL, Bratislava, 13-14.03.2010
Výsledky:
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 4:0 (1:0,0:0,3:0,0:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 9:2 (1:1,1:0,2:1,5:0)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 2:14 (0:6,2:2,0:2,0:4)



Konečná tabuľka 2.Národnej ligy starších žiakov:
1. TOZAN SC Topoľčany 10 9 0 1 128:61 18
2. NEREUS Žilina 10 6 1 3 102:64 13
3. Slávia PU Prešov 10 5 1 4 98:88 11
4. PVK Vrútky 10 5 0 5 94:83 10
5. KŠK Bratislava 10 4 0 6 100:107 8
6. KVP Kúpele Piešťany 10 0 0 10 44:163 0

6.turnaj 2.NL, Žilina, 04-06.06.2010
Výsledky:
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 14:8 (4:0,2:4,4:2,4:2)
KŠK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 5:9 (0:2,1:2,2:2,2:3)
NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 13:8 (2:1,3:0,3:4,5:3)
Slávia PU Prešov - KŠK Bratislava 6:5 (0:2,3:0,2:3,1:0)
KVP Kúpele Piešťany - KŠK Bratislava 10:17 (0:2,3:3,4:7,3:5)
5.turnaj 2.NL, Topoľčany, 07-09.05.2010
Výsledky:
TOZAN SC Topoľčany - KŠK Bratislava 22:8 (5:1,8:1,4:4,5:2)
Slávia PU Prešov - KŠK Bratislava 13:12 (2:1,0:5,4:3,7:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 17:6 (3:1,5:1,3:2,6:2)
KŠK Bratislava - NEREUS Žilina 10:8 (2:2,4:3,1:2,3:1)
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 10:6 (1:0,4:3,1:0,4:3)

4.turnaj 2.NL, Vrútky, 10-11.04.2010
Tabuľka po 4.turnaji:
1. NEREUS Žilina 12 11 1 0 192:44 23
2. PVK Vrútky 12 7 1 4 113:84 15
3. KŠK Bratislava 12 5 0 7 122:109 10
4. KVP Kúpele Piešťany 12 0 0 12 36:226 0
Výsledky:
NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 12:8 (1:0,3:4,2:2,3:1)
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 16:8 (6:2,2:1,4:2,4:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 27:2 (6:2,7:0,7:0,7:0)
3.turnaj 2.NL, Topoľčany (Piešťany), 13-14.03.2010
Výsledky:
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 7:12 (2:3,1:2,2:4,2:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 20:2 (4:1,7:0,4:1,5:0)
NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 9:7 (1:0,3:4,2:2,3:1)
2.turnaj 2.NL, Žilina, 13-14.02.2010
Výsledky:
NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 17:5 (6:1,2:2,7:0,2:2)
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 7:5 (2:2,1:2,3:1,1:0)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 11:7 (2:2,2:1,2:3,5:1)
1.turnaj 2.NL, Bratislava, 23-24.01.2010
Výsledky:
KŠK Bratislava - NEREUS Žilina 3:14 (0:4,0:5,1:3,2:2)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 14:5 (4:1,2:0,3:2,5:2)
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 6:7 (3:0,1:3,2:2,0:2)

Tabuľka po 10.kole:
1. KVP NCHZ Nováky 10 10 0 0 241:42 20
2. KVP Komárno 10 8 0 2 128:71 16
3. ŠKP Košice 10 5 1 4 109:79 11
4. Slávia UK Bratislava 10 4 1 5 101:109 9
5. TOZAN SC Topoľčany 10 2 0 8 34:129 4
6. Slávia PU Prešov 10 0 0 10 36:189 0
10.kolo, 20.02.2010:
Výsledky:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 12:4 (2:1,4:1,3:1,3:1)
9.kolo, 13.02.2010:
Výsledky:
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 5:11 (1:1,1:4,2:2,1:3)
8.kolo, 27.01.2010:
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 3:20 (0:6,1:5,2:5,0:4)
7.kolo, 23.01.2010:
Výsledky:
TOZAN SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 2:8 (1:3,1:0,0:4,0:1)
6.kolo, 19.12.2009:
Výsledky:
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 13:4 (2:1,4:0,3:2,4:1)
5.kolo, 12.12.2009:
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 6:12 (3:4,0:3,2:3,1:2)
4.kolo, 28.11.2009:
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - Slavia PU Prešov 14:4 (4:0,4:0,5:2,1:2)
3.kolo, 18.11.2009:
Výsledky:
KVP NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 28:5 (10:0,5:2,7:1,6:2)
2.kolo, 14.11.2009:
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 6:3 (2:0,2:2,0:1,2:0)
1.kolo, 7.11.2009:
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 10:10 (3:2,4:2,2:4,1:2)


Zimné majstrovstvá SR, Nováky 08-11.10.2009
Konečná tabuľka Zimné majstrovstvá SR:
1. NCHZ Nováky 7 7 0 0 196:28 14
2. KVP Komárno 7 6 0 1 121:30 12
3. ŠKP Košice 7 4 1 2 113:46 9
4. Slávia UK Bratislava 7 4 1 2 71:65 9
5. TOZAN SC Topoľčany 7 3 0 4 43:80 6
6. Slávia PU Prešov 7 2 0 5 44:109 4
7. PVK Vrútky 7 1 0 6 29:116 2
8. KVP Kúpele Pieštany 7 0 0 7 10:153 0

Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 6:29 (2:9,1:6,0:10,3:4)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 3:18 (0:4,0:4,3:5,0:5)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 4:15 (0:3,2:5,1:5,1:2)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 10:10 (2:1,4:4,2:2,2:3)
TOZAN SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 6:9 (2:0,1:3,1:4,2:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 9:5 (2:1,3:2,1:2,3:0)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 8:4 (1:0,4:2,1:2,2:0)



Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Juriga Jakub 1995
2. Godó Matej 1995
3. Tkáč Michal 1995
4. Arvay Michal 1995
5. Schmuck Karol 1995
6. Haveta Richard 1995
7. Macek Filip 1995
8. Hetlerovič Dušan 1995
9. Mikuš Adam 1995
10. Bisaki Pál 1995
11. Paroš Andreas 1995
12. Zvolenský Šimon 1996
13. Labuda Šimon 1996
14. Mareš Michal 1996
15. Pišný Patrik 1996
16. Zeman Mikuláš 1996
17. Hora Šimon 1996

Tréner: Brišš Milan
Asistent: Horáčik Peter
Vedúci družstva:  

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Bánovský Niko 1995
2. Berník Martin 1995
3. Babin Jakub 1995
4. Loureiro Ernest 1995
5. Máťuš Erik 1995
6. Plichta Mikuláš 1995
7. Januschke Tomáš 1995
8. Kotlík Filip 1995
9. Sitkey Tomáš 1995
10. Gergely Matúš 1996
11. Lamprecht Viktor 1996
12. Vrábel Roman 1996
13. Sokol Oliver 1996
14. Podlucký Filip 1996
15. Berník Jakub 1996
16. Sýkora Peter 1996
17. Civín Dávid 1996
     
18. Butáš Adam 1997
19. Dobossy Marián 1997
20. Sojka Viktor 1997
21. Karel Filip 1997
22. Plvan Peter 1997
23. Osovtsov Arkadij 1997
24. Slezák Peter 1997
25. Kováčik Peter 1997
26. Tkáč Peter 1998
27. Haidari Viliam 1998
28. Haveta Martin 1998
29. Turanský Daniel 1998

Tréner: Horáčik Peter
Asistent: Brišš Milan
Vedúci družstva: Radič Róbert
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.