www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2013

Výsledky

1. Národná liga Finálová časť:

Tabuľka finálovej časti o 1-4.miesto:
1. ČH HORNETS Košice 9 6 0 3 58:59 12
2. NCHZ Nováky 9 5 0 4 85:73 10
3. Sláia UK Bratislava 9 4 0 5 66:63 8
4. KVP Kúpele Piešťany 9 3 0 6 58:72 6

NL 6.turnaj, Bratislava, 15-16.06.2013

NL 5.turnaj, Nováky, 25-26.05.2013
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 7:4 (2:0,2:1,2:2,1:1)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 14:11 (2:3,8:2,3:1,1:5)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 9:13 (3:2,2:3,3:4,1:4)
NL 4.turnaj, HORNETS Košice, 11-12.05.2013
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 6:4 (3:1,1:1,1:2,1:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 4:5 (1:2,2:3,1:0,0:0)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 4:8 (1:4,2:1,1:2,0:1)
NL 3.turnaj, Piešťany(Topoľčany), 06-07.04.2013
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 4:9 (1:1,1:4,1:3,1:1)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 8:4 (0:1,0:0,3:1,5:2)
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 8:7 (0:0,5:2,3:3,0:2)

Tabuľka po Základnej časti skupina A:
1. Sláia UK Bratislava 6 5 0 1 70:32 10
2. KVP Kúpele Piešťany 6 5 0 1 59:39 10
3. Slávia PU Prešov 6 2 0 4 53:61 4
4. PVK Vrútky 6 0 0 6 29:79 0

NL 2.turnaj, Bratislava/Nováky, 23-24.03.2013
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 5:8 (1:3,1:1,1:2,2:2)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 21:5 (6:0,4:2,5:2,6:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 7:14 (3:4,2:1,2:2,0:7)
NL 1.turnaj, Piešťany/Hornets Košice, 02-03.02.2013
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 5:9 (2:1,0:3,2:4,1:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:7 (3:2,1:2,2:1,0:2)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 12:3 (2:2,1:0,2:0,7:1)

2. Národná liga:
Priebežná tabuľka:
1. PIRANA SC Topolčany 9 6 1 2 160:56 13
2. Sláia UK Bratislava B 9 6 0 3 158:70 12
3. KPŠ NEREUS Žilina 9 5 1 3 122:72 11
4. PWPt Bratislava 9 0 0 9 18:260 0

2.NL 4.turnaj, Topoľčany, 15-16.06.2013

2.NL 3.turnaj, Žilina, 04-05.05.2013
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava B 9:8 (3:4,2:2,4:2,0:0)
Slávia UK Bratislava B - PWPt Bratislava 27:1 (5:0,4:1,8:0,10:0)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava B 10:16 (4:2,3:5,3:2,0:7)
2.NL 2.turnaj, Bratislava (Slávia UK "B"), 06-07.04.2013
Slávia UK Bratislava B - PWPt Bratislava 33:1 (11:0,9:0,8:0,5:1)
Slávia UK Bratislava B - KPŠ NEREUS Žilina 11:15 (1:,2:3,3:6,5:2)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava B 12:13 (2:3,3:2,4:4,3:4)
2.NL 1.turnaj, Bratislava (PWPt), 09-10.02.2013
Slávia UK Bratislava B - PIRANA SC Topoľčany 8:10 (1:3,3:2,2:2,2:3)
PWPt Bratislava - Slávia UK Bratislava B 6:32 (1:8,2:5,1:8,2:11)
Slávia UK Bratislava B - KPŠ NEREUS Žilina 10:6 (2:1,3:2,1:1,4:1)


Konečná tabuľka - Zimné majstrovstvá SR:
1. Slávia UK Bratislava 9 9 0 0 128:49 18
2. NCHZ Nováky 9 8 0 1 145:48 16
3. ČH HORNETS Košice 9 7 0 2 120:30 14
4. KVP Kúpele Piešťany 9 6 0 3 123:70 12
5. Slávia PU Prešov 9 5 0 4 107:80 10
6. ŠKP Košice 9 4 0 5 73:72 8
7. KVP Komárno 9 3 0 6 97:97 6
8. PVK Vrútky 9 2 0 7 59:97 4
9. PIRANA SC Topolčany 9 1 0 8 48:137 2
10. KPŠ NEREUS Žilina 9 0 0 9 23:243 0

Zimné majstrovstvá SR - 2.časť, Nováky 30.11.-02.12.2012
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 6:15 (3:2,2:4,1:3,1:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 7:6 (1:1,2:2,2:1,2:2)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 5:21 (2:5,2:7,0:4,1:5)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 16:2 (4:0,5:2,3:0,4:0)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 8:11 (2:4,1:1,1:2,4:4)

Zimné majstrovstvá SR - 1.časť, Nováky 09.-11.11.2012
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 5:4 (2:1,1:2,2:0,0:1)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 5:11 (1:2,1:8,1:1,2:0)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 12:10 (4:4,6:1,0:1,2:4)
Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 30:3 (10:1,10:0,6:0,4:2)


Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Škultety Filip 1998
2. Jurík Norbert 1998
3. Haidari Viliam 1998
4. Tkáč Peter 1998
5. Haveta Martin 1998
6. Hojstrič Andrej 1998
7. Jovanovič Filip 1998
8. Kocák Andrej 1998
9. Ondrus Jakob 1998
10. Turanský Daniel 1998
11. Májovský Tomáš 1998
12. Kiss Horst 1998
13. Okanovič Senad 1999
14. Žitňan Daniel 1999
15. Berger Adam 1999
16. Horváth Michal 1999
17. Kremnický Adrián 1999

Tréner: Radič Róbert
Asistent:  
Vedúci družstva: Sarlós Attila

Súpiska "B" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Krampl Juraj 1998
2. Rozvadský Matúš 1998
3. Šťastný Cyril 1998
4. Števaňák Peter 1998
5. Škoda Samuel 1998
6. Sidorjak Filip 1998
7. Kollár Michal 1998
8. Jediný Jakub 1999
9. Kmeťko Lukáš 1999
10. Valent Michal 1999
11. Viest Fedor 1999
12. Kaprálik Adam 1999
13. Kaprálik Samuel 1999
14. Špányi Benjamín 1999
15. Lovas Adam 1999
16. Potočka Marek 1999
17. Tomčík Viktor 1999
18. Ozcelebi Deniz 1999
19. Petrovics Martin 1999
20. Hanajík Juraj 1999
21. Haidari Roland 2000
22. Zaťko Patrik 2000
23. Móder Daniel 2001
24. Droják Michal 2001

Tréner: Žurek Ľubomír
Asistent: Radič Peter
Vedúci družstva: Csémy Kristián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.