www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2008

Výsledky

Konečná tabuľka:
1. NCHZ Nováky 15 15 0 0 326:30 30
2. KVP Komárno 15 11 0 4 124:119 22
3. Slávia UK Bratislava 15 9 0 6 122:112 18
4. ŠKP Košice 15 6 1 8 106:117 13
5. KPŠ NEREUS Žilina 15 2 2 11 51:165 6
6. Slávia PU Prešov 15 0 1 14 33:203 1

NL, 3.turnaj, (západ - KVP Komárno) 27.-29.6.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 5:9 (1:2,0:4,2:3,2:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 6:4 (2:0,1:1,2:2,1:1)
Slávia UK Bratislava - KPŠ NERUEUS Žilina 11:4 (3:1,2:0,3:1,3:2)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 0:16 (0:7,0:2,0:2,0:5)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 2:16 (1:4,1:2,0:4,0:6)

NL, 2.turnaj, (stred - NCHZ Nováky) 20.-22.6.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 3:22 (0:8,1:5,1:3,1:6)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 0:17 (0:4,0:4,0:4,0:5)
Slávia UK Bratislava - KPŠ NERUEUS Žilina 10:5 (4:1,4:2,2:1,0:1)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 6:8 (2:2,0:1,1:3,3:2)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 6:5 (0:0,2:1,3:1,1:3)

NL, 1.turnaj, (východ - ŠKP Košice) 18.-20.4.2008
Slávia UK Bratislava pre chorobu nehrala 1.turnaj, zapasy postupne dohráva
Výsledky:
Dohrávky 09.05.2008
KPŠ NERUEUS Žilina - Slávia UK Bratislava 3:11 (0:4,2:2,1:4,0:1)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 19:2 (6:1,3:1,7:0,3:0)
Dohrávky 07.06.2008
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 11:3 (2:1,0:1,5:0,4:1)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 7:15 (1:4,2:2,2:6,2:3)
Dohrávky - 26.06.2008
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:3 (2:1,1:1,2:0,0:1)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. KVP Komárno "A" 12 10 0 2 270:43 20
2. Slávia UK Bratislava 12 10 0 2 240:55 20
3. KVP Komárno "B" 12 3 0 9 64:261 6
4. KŠK Bratislava 12 1 0 11 62:277 2

OS, 4.turnaj, Komárno ("B") 12.-13.4.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 25:5 (8:0,7:3,5:1,5:1)
KVP Komárno "A" - KŠK Bratislava 35:1 (9:0,6:0,13:1,7:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno "B" 21:3 (5:0,3:2,7:0,6:1)
KVP Komárno "B" - KŠK Bratislava 9:6 (3:3,1:1,3:1,2:1)
KVP Komárno "A" - Slávia UK Bratislava 12:4 (3:1,6:1,3:1,2:1)

OS, 3.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 29.3.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 30:1 (7:0,4:1,10:0,9:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno "B" 23:3 (8:0,5:2,4:0,6:1)
KVP Komárno "A" - KŠK Bratislava 26:2 (11:0,6:1,3:0,6:1)
KVP Komárno "A" - Slávia UK Bratislava 7:13 (2:2,1:5,3:1,1:5)
KŠK Bratislava - KVP Komárno "B" 12:13 (1:2,3:7,4:4,4:0)

OS, 2.turnaj, Bratislava (KŠK) 9.3.2008 (preložené z 22.3.2008)
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 19:2 (9:1,4:0,5:0,1:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno "B" 27:1 (9:1,7:0,5:0,6:0)
KVP Komárno "A" - KŠK Bratislava 35:1 (10:0,7:0,10:0,8:1)
KVP Komárno "A" - Slávia UK Bratislava 9:15 (3:2,0:4,3:5,3:4)
KŠK Bratislava - KVP Komárno "B" 16:18 (3:4,3:5,4:3,6:6)

OS, 1.turnaj, Komárno ("A") 26.-27.1.2008
Výsledky:
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 2:30 (0:9,1:5,0:7,1:9)
KVP Komárno "A" - KŠK Bratislava 26:0 (6:0,7:0,5:0,8:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno "B" 31:1 (7:0,10:0,9:1,5:0)
KVP Komárno "B" - KŠK Bratislava 11:14 (1:7,3:4,4:1,3:2)
KVP Komárno "A" - Slávia UK Bratislava 9:2 (2:1,2:0,3:1,2:0)




Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Juriga Jakub 1995
2. Tkáč Michal 1995
3. Arvay Michal 1995
4. Schmuck Karol 1995
5. Haveta Richard 1995
6. Macek Filip 1995
7. Hetlerovič Dušan 1995
8. Paroš Andreas 1995
9. Zvolenský Šimon 1996
10. Labuda Šimon 1996
11. Mareš Michal 1996
12. Pišný Patrik 1996
13. Zeman Mikuláš 1996
14. Hora Šimon 1996
     
15. Dobosy Marián 1997
16. Plvan Peter 1997
17. Haveta Martin 1998

Tréner: Brúder Eman
Asistent: Juriga Marcel
Vedúci družstva: Zvolenský Martin

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Godó Matej 1995
2. Bánovský Niko 1995
3. Krajčovič Igor 1995
4. Dutka Michal 1995
5. Januschke Tomáš 1995
6. Švehla Adam 1995
7. Kotlík Filip 1995
8. Bisaki Pál 1995
9. Chovanec Martin 1995
10. Gergely Matúš 1996
11. Lamprecht Viktor 1996
     
12. Prekop Leonard 1997
13. Slezák Peter 1997
14. Ružička Adam 1997
15. Pavlačka Martin 1998
16. Haidari Viliam 1998
17. Kollár Michal 1998

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Plvan Jaroslav
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.