www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2010

Výsledky

Konečná tabuľka Národnej ligy madších žiakov:
1. Slávia UK Bratislava 15 15 0 0 201:63 30
2. NCHZ Nováky 15 12 0 3 122:102 24
3. TOZAN SC Topoľčany 7 7 1 7 105:72 15
4. ŠKP Košice 15 5 1 9 108:119 11
5. Slávia PU Prešov 15 5 0 9 70:92 10
6. KVP Komárno 15 0 0 15 71:189 0

1.NL, 3.turnaj, Nováky, 28-30.05.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 9:4 (1:1,3:0,2:0,3:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 18:2 (3:0,3:0,6:1,6:1)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 7:11 (1:2,3:4,1:4,2:1)
Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 9:4 (1:0,3:2,2:2,3:0)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 3:14 (0:5,1:3,0:3,2:3)
1.NL, 2.turnaj, Košice, 16-18.04.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 10:1 (1:0,4:1,2:0,3:0)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 4:17 (1:4,3:2,0:4,0:7)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 12:4 (3:2,3:1,4:0,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 17:4 (5:0,4:0,4:2,4:2)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 4:11 (0:1,1:2,2:3,1:5)
1.NL, 1.turnaj, Bratislava, 26-28.03.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 22:2 (6:1,2:0,6:0,8:1)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 7:14 (2:4,1:4,1:5,3:1)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 10:8 (2:2,2:2,3:3,3:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 3:9 (2:2,0:3,0:2,1:2)
Slávia UK Bratislava - TOZAN SC Topoľčany 18:6 (2:0,5:3,8:2,3:1)

2.NL, 3.turnaj, Žilina, 18-20.06.2010
Výsledky:
2.NL, 2.turnaj, ČH Hornets Košice, 14-16.05.2010
Tabuľka po 2.turnaji:
1. KPŠ NEREUS Žilina 8 8 0 0 108:23 16
2. ČH HORNETS Košice 8 5 1 2 63:42 11
3. KVP Kúpele Piešťany 8 3 1 4 37:27 7
4. PVK Vrútky 8 3 0 5 48:53 6
5. KŠK Bratislava 8 0 0 8 19:120 0
Výsledky:
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 6:20 (0:4,0:7,4:5,2:4)
KPŠ NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 20:3 (6:1,2:0,7:0,5:2)
KVP Kúpele Piešťany - KŠK Bratislava 10:1 (4:0,1:1,2:0,3:0)
ČH HORNETS Košice - KŠK Bratislava 13:2 (3:1,3:1,3:0,4:0)
2.NL, 1.turnaj, Piešťany, 19-21.03.2010
Výsledky:
ČH HORNETS Košice - KŠK Bratislava 13:1 (6:0,1:0,3:0,3:1)
KVP Kúpele Piešťany - KŠK Bratislava 9:2 (1:1,5:0,2:1,1:0)
KPŠ NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 23:2 (9:0,3:1,4:1,7:0)
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 2:12 (0:2,0:2,0:4,2:4)

Konečná tabuľka Oblastnej súťaže západ mladších žiakov:
1. Slávia UK Bratislava 12 12 0 0 264:37 24
2. KVP Komárno 12 7 0 5 140:127 14
3. KVP Kúpele Piešťany 12 5 0 7 85:123 10
4. KŠK Bratislava 12 0 0 12 49:251 0
OS, 4.turnaj, Bratislava(Piešťany) 6-7.2.2010
Výsledky:
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 3:28 (2:8,0:8,1:6,1:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 19:2 (6:1,3:0,7:1,3:0)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 3:9 (1:2,1:2,1:4,0:1)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 2:17 (0:4,0:4,2:5,0:4)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 21:5 (3:2,6:2,5:1,7:0)
OS, 3.turnaj, Bratislava (KŠK) 29-30.01.2010
Výsledky:
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 1:20 (0:4,0:5,1:4,0:7)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 18:0 (3:0,6:0,3:0,6:0)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 2:10 (0:1,1:5,0:2,1:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 1:16 (1:4,0:4,0:4,0:4)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 15:2 (4:1,3:0,4:0,4:1)
OS, 2.turnaj, Komárno 5-6.12.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 30:2 (8:1,8:1,6:0,8:0)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 1:22 (0:4,0:7,1:7,0:4)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 25:2 (3:1,8:1,7:0,7:0)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 4:11 (0:4,0:5,2:1,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 25:4 (7:0,8:1,5:3,5:0)
OS, 1.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 20-21.11.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 24:9 (11:1,3:3,5:2,5:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:26 (0:9,2:9,4:0,0:8)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 25:8 (7:3,4:2,10:0,4:3)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 32:10 (7:2,8:1,8:2,9:5)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 4:20 (1:4,1:1,0:8,2:7)


Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Butáš Adam 1997
2. Dobossy Marián 1997
3. Karel Filip 1997
4. Plvan Peter 1997
5. Osovtsov Arkadij 1997
6. Slezák Peter 1997
7. Kováčik Peter 1997
8. Tkáč Peter 1998
9. Haidari Viliam 1998
10. Haveta Martin 1998
11. Hojstrič Andrej 1998
12. Jovanovič Filip 1998
13. Kocák Andrej 1998
14. Turanský Daniel 1998
15. Kollár Michal 1998
     
16. Ondrus Jakob 1999

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Gallee Filip
Vedúci družstva:  

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Sojka Viktor 1997
2. Blažo Adam 1997
3. Kokavec Samuel 1997
4. Malina Michal 1997
5. Kuchárek Jakub 1997
6. Malina Daniel 1997
7. Ružička Adam 1997
8. Mihalkovičová Martina 1997
9. Pecková Natália 1997
10. Chudíková Silvia 1997
11. Sloboda Alexander 1998
12. Pavlačka Martin 1998
13. Májovský Tomáš 1998
14. Rozvadský Matúš 1998
15. Števaňák Peter 1998
16. Škoda Samuel 1998
     
17. Medič Nikola 1999
18. Valent Michal 1999
19. Šuška Viliam 1999
20. Haidari Roland 2000

Tréner: Radič Peter
Asistent:  
Vedúci družstva: Strunga Samuel
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.