www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2019

Výsledky

Národná liga:

Tabuľka Národná liga 1-6.miesto:
KVP Nováky 0 0 0 0 0:0 0
Slávia PU Prešov 0 0 0 0 0:0 0
ŠK Hornets Košice 0 0 0 0 0:0 0
XBS Šamorín 0 0 0 0 0:0 0
ŠKP MD Košice 0 0 0 0 0:0 0
Slávia UK Bratislava 0 0 0 0 0:0 0

Národná liga 1-6., 6.kolo, 21-23.06.2019, Nováky
Národná liga 1-6., 5.kolo, 30.5.-1.6.2019, Prešov
Národná liga 1-6., 4.kolo, 26-28.04.2019, ŠK Hornets Košice
Národná liga 1-6., 3.kolo, 15-17.03.2019, Šamorín
Národná liga 1-6., 2.kolo, 1-3.02.2019, ŠKP MD Košice
Národná liga 1-6., 1.kolo, 18-20.01.2019, Bratislava

Tabuľka Národná liga 7-11.miesto:
PVK Vrútky 0 0 0 0 0:0 0
KVP Kúpele Piešťany 0 0 0 0 0:0 0
KPŠ NEREUS Žilina 0 0 0 0 0:0 0
Pirana SC Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
KVP Komárno 0 0 0 0 0:0 0

Národná liga 7-11., 5.kolo, 21-23.06.2019, Vrútky
Národná liga 7-11., 4.kolo, 31.5.-2.6.2019, Piešťany
Národná liga 7-11., 3.kolo, 26-28.04.2019, Žilina
Národná liga 7-11., 2.kolo, 1-3.02.2019, Topoľčany
Národná liga 7-11., 1.kolo, 18-20.01.2019, Komárno

Oblastná súťaž:

Konečná tabuľka oblastnej súťaže skupina A:
1. Slávia PU Prešov 8 8 0 0 74:20 16
2. ŠK Hornets Košice 8 5 0 3 61:51 10
3. ŠKP MD Košice 8 4 1 3 30:23 9
4. KPŠ NEREUS Žilina 8 1 1 6 27:59 3
5. PVK Vrútky 8 0 2 6 23:62 2

Konečná tabuľka oblastnej súťaže skupina B:
1. KVP Nováky 10 8 1 1 109:49 17
2. XBS waterpolo Šamorín 10 7 2 1 79:27 16
3. Slávia UK Bratislava 10 7 0 3 96:51 14
4. Pirana SC Topoľčany 10 3 1 6 70:67 7
5. KVP Kúpele Piešťany 10 3 0 7 74:83 6
6. KVP Komárno 10 0 0 10 47:198 0

Oblastná súťaž, skupina A, 2.kolo, 23-25.11.2018, Žilina
Oblastná súťaž, skupina A, 1.kolo, 2-4.11.2018, ŠKP MD Košice

Oblastná súťaž, skupina B, 2.kolo, 23-25.11.2018, Nováky
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 3:8 (0:3,0:1,0:4,3:0)
Slávia UK Bratislava - XBS Šamorín 6:7 (1:1,0:2,3:2,2:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 4:15 (1:3,2:1,0:5,1:6)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 10:6 (2:0,3:2,2:2,3:2)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 5:9 (1:4,1:0,1:1,2:4)
Oblastná súťaž, skupina B, 1.kolo, 2-4.11.2018, Komárno
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 6:4 (2:1,2:2,0:0,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 12:7 (4:1,3:2,4:0,1:4)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 5:7 (0:4,3:0,1:2,1:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 4:6 (2:3,1:0,1:2,0:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 21:2 (4:0,9:0,3:0,5:2)

Súpiska

1. Sahiuoni Adam 2006
2. Asaro Francesco 2006
3. Bajčev Nino 2006
4. Zubčák Alex 2006
5. Makarov Yaroslav 2006
6. Komora Richard 2006
7. Matej Marián 2006
8. Matuška Denis 2006
9. Škerko Sebastián 2006
10. Gasparri Luca 2006
11. Milo Matúš 2006
12. Prvý Michal 2006
13. Švikruha Patrik 2006
14. Janeček Jakub 2006
15. Huorka Lukáš 2007
16. Horňák Miroslav 2007
17. Kemencei Timo 2007
18. Schmuck Branislav 2007
--- ------------------------ ------
19. Svoboda Dávid 2009

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Trandžík Lukáš
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.