www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2020

Výsledky

Národná liga:

Národná liga 1-5., 5.kolo, 08-10.05.2020
Národná liga 1-5., 4.kolo, 03-05.04.2020
Národná liga 1-5., 3.kolo, 13-15.03.2020
Národná liga 1-5., 2.kolo, 07-09.02.2020
Národná liga 1-5., 1.kolo, 17-19.01.2020

Národná liga 6-9., 4.kolo, 09-10.05.2020
Národná liga 6-9., 3.kolo, 04-05.04.2020
Národná liga 6-9., 2.kolo, 14-15.03.2020
Národná liga 6-9., 1.kolo, 18-19.01.2020

Oblastná súťaž:

Tabuľka oblastnej súťaže skupina západ:
1. Pirana SC Topoľčany 4 4 0 0 55:20 8
2. XBS waterpolo Šamorín 4 2 1 1 37:27 5
3. Slávia UK Bratislava 4 2 1 1 36:35 5
4. KPŠ NEREUS Žilina 4 1 0 3 29:42 2
5. KVP Kúpele Piešťany 4 0 0 4 12:45 0

Tabuľka oblastnej súťaže skupina Východ:
1. KVP Nováky 3 2 1 0 26:15 5
2. Slávia PU Prešov 3 2 0 1 22:12 4
3. PVK Vrútky 3 1 1 1 18:14 3
4. ŠK Hornets Košice 3 0 0 3 11:36 0

Oblastná súťaž, baráž, 07-08.12.2019

Oblastná súťaž, Západ, 2.kolo, 08-10.11.2019, Topoľčany
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín : (:,:,:,:)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany : (:,:,:,:)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava : (:,:,:,:)
Oblastná súťaž, Západ, 1.kolo, 11-13.10.2019, Piešťany
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 8:8 (2:4,2:2,3:1,1:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 11:5 (3:0,3:1,3:1,2:3)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 14:5 (4:0,3:3,4:0,3:2)
Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 12:8 (6:2,2:3,1:2,3:1)

Oblastná súťaž, Východ, 2.kolo, 09-10.11.2019, Nováky
Oblastná súťaž, Východ, 1.kolo, 11-12.10.2019, Prešov

Súpiska

1. Ferko Ivan 2007
2. Huorka Lukáš 2007
3. Horňák Miroslav 2007
4. Toman Filip 2007
5. Kemencei Timo 2007
6. Schmuck Branislav 2007
7. Gába Matej 2008
8. Kováč Richard 2008
9. Anda Jakub 2008
10. Anda Matej 2008
11. Beliaev Sviatoslav 2008
12. Jurča Jakub 2008
13. Rubický Martin 2008
14. Szabó Tobiáš 2009
15. Kopča Viktor 2009
16. Svoboda Dávid 2009
17. Gbelský Bartolomej 2009
18. Slašťan Jonáš 2009
19. Lóci Leonard 2009
20. Beliaev Vladislav 2009
21. Halada Vít 2009
22. Škerko Nikolas 2010

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva: Slašťan Marián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.