www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - 11 roční - sezóna 2009

Výsledky

Majstrovstvá Slovenska, Vrútky 12-14.06.2009

Konečná tabuľka Majstrovstiev Slovenska 11 ročných:

1. Slávia UK Bratislava 8 8 0 0 113:11 16
2. NCHZ Nováky 8 7 0 1 45:35 14
3. ŠKP Košice 8 5 1 2 33:28 11
4. KVP Kúpele Piešťany 8 5 0 3 54:34 10
5. Slávia PU Prešov 8 4 0 4 36:46 8
6. PVK Vrútky 8 2 1 5 20:53 5
7. KVP Komárno 8 2 0 6 36:66 4
8. ČH Hornets Košice 8 2 0 6 19:44 4
9. KPŠ NEREUS Žilina 8 0 0 8 17:56 0

Výsledky:
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 12:1 (4:1,2:0,3:0,3:0)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 16:0 (2:0,5:0,4:0,5:0)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 13:1 (3:1,3:0,5:1,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 13:2 (3:0,4:1,3:0,3:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 17:5 (7:0,4:1,3:2,3:2)
Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice 13:2 (5:1,2:1,4:0,2:0)
Slávia UK Bratislava - NEREUS Žilina 11:0 (4:0,3:0,2:0,2:0)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 18:0 (5:0,3:0,4:0,6:0)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže skupina západ:
1. Slávia UK Bratislava 6 6 0 0 100:28 12
2. KVP Komárno 6 3 0 3 50:83 6
3. KŠK Bratislava 6 0 0 6 34:73 0

OS, 3.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 18.04.2009
Výsledky:
KVP Komárno - KŠK Bratislava 14:8 (4:0,1:3,5:2,4:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 4:19 (0:4,0:5,3:4,1:6)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 16:4 (4:0,3:3,5:1,4:0)

OS, 2.turnaj, Bratislava (KŠK) 14.03.2009 (presunuté z Komárna)
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 13:5 (1:1,6:0,3:2,3:2)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 6:10 (3:1,1:4,2:1,0:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 24:7 (5:4,8:0,6:1,5:2)

OS, 1.turnaj, Komárno 6.12.2008 (presunuté z KŠK Bretislava) Výsledky:
KŠK Bratislava - KVP Komárno 7:11 (0:4,1:3,2:4,4:0)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 4:9 (1:0,0:3,1:3,2:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 19:4 (3:2,4:1,4:1,8:0)



Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Sloboda Alexander 1998
2. Pavlačka Martin 1998
3. Haidari Viliam 1998
4. Tkáč Peter 1998
5. Haveta Martin 1998
6. Hojstrič Andrej 1998
7. Rozvadský Matúš 1998
8. Škoda Samuel 1998
9. Jovanovič Filip 1998
10. Kocák Andej 1998
11. Ondrus Jakob 1998
12. Turanský Daniel 1998
13. Kollár Michal 1998
14. Medič Nikola 1999
15. Valent Michal 1999
16. Haidari Roland 2000

Tréner: Radič Róbert
Asistent:  
Vedúci družstva:  

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Halaj Richard 1998
2. Rajecký Michal 1998
3. Hasík Branislav 1998
4. Dúbravický Dominik 1998
5. Gvoth Martin 1998
6. Voltemar Nicolas 1998
7. Vido Adam 1998
8. Jediný Jakub 1999
9.    
10.    
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    

Tréner: Brišš Milan
Asistent:  
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.