www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - 11 roční - sezóna 2011

Výsledky

Majstrovstvá Slovenska, Piešťany, 23-26.06.2011
Konečná tabulka Majstrovstiev SR:
1. NCHZ Nováky 8 8 0 0 142:29 16
2. ČH HORNETS Košice 8 7 0 1 91:31 14
3. KVP Kúpele Piešťany 8 6 0 2 86:44 12
4. Slávia PU Prešov 8 5 0 3 57:65 10
5. ŠKP Košice 8 4 0 4 53:61 8
6. KVP Komárno 8 3 0 5 40:89 6
7. TOZAN SC Topoľčany 8 1 1 6 39:104 3
8. KVP Komárno 8 1 0 7 42:104 2
9. Slávia UK Bratislava 8 0 1 7 49:80 1

Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 4:15 (1:3,1:7,1:2,1:3)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 7:6 (0:0,2:1,3:4,2:1)
TOZAN SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 6:6 (1:1,2:2,3:1,0:2)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 7:4 (2:1,2:0,3:1,0:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 6:4 (1:1,2:1,1:2,2:0)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 21:4 (10:0,5:3,3:0,3:1)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 5:8 (0:3,1:3,2:2,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 5:10 (1:2,0:4,1:4,3:0)

Konečná tabulka Oblastnej súťaže:
1. KVP Kúpele Piešťany 6 6 0 0 82:44 12
2. KVP Komárno 6 2 1 3 63:70 5
3. Slávia UK Bratislava 6 0 1 5 49:81 1

OS, 3.turnaj, 28.05.2011 Piešťany
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Pieštany 5:19 (1:6,2:2,1:4,1:7)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 8:7 (2:1,4:1,0:1,2:4)
OS, 2.turnaj, 26.03.2011 Bratislava
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 10:10 (3:2,2:3,2:3,3:2)
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 12:5 (4:0,4:1,1:2,3:2)
OS, 1.turnaj, 05.03.2011 Komárno
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 13:8 (5:1,4:2,3:2,1:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 19:15 (5:1,4:4,6:5,5:5)



Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Hansstein David 2000
2. Malina Samuel 2000
3. Haidari Roland 2000
4. Conga Peter 2000
5. Csano Ivan 2000
6. Macko Andrej 2000
7. Móder Daniel 2001
8. Zemanová Hana 2001
9. Bergerová Tereza 2001
10. Šaghy Tibor 2002
11. Csémy Kristián 2001
12. Szakálová Ema 2001
13. Hacaj Adam 2002
14. Copjan Michal 2000
15. Dalmady Adam 2001
16. Feltovic Matúš 2001
17. Fóka Damián 2002
18. Haverla Jakub 2003
19. Jánoš Adam 2002
20. Kapucza Samuel 2002
21. Kocián Ján 2003
22. Kyselica Andrej 2000
23. Malina Dávid 2001
24. Minarovic Jakub 2001
25. Petruna Teodor 2000
26. Secanský Martin 2002
27. Tittel Samuel 2001
28. Zatko Patrik 2000

Tréner: Žurek Lubomír
Asistent: Radič Peter
Vedúci družstva:  

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    

Tréner:  
Asistent:  
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.